Bulvár

Bylinková omeleta se sýrem

Ty z vás, které stále ještě v koutku srdce hýčkaly naději, že si charismatický Michael Douglas po všech těch průtazích nakonec svoji o 25 let mladší snoubenku Catherine Zeta Jones nevezme, mají smůlu. Slavný herecký pár se prý konečně v tichosti dohodl na datu své svatby. ANO si prý řeknou 18. listopadu v hotelu New York City´s Plaza. O místě konání této netrpělivě očekávané události putovaly do této chvíle světem spousty dohadů. Jedním z nich bylo rodné město Catherine ve Walesu, dalším zámek v Irsku a ještě dalším Bacara Resort v Kalifornské Santa Barbaře.
Svatební fotografie budou údajně k dispozici komukoli, kdo bude ochotem zaplatit sumu od jednoho do dvou milionů amerických dolarů. Prodávání fotografií se vůbec stává ve světě showbusinessu stále oblíbenějším.
Snoubenci sice ještě nejsou svoji, ale jejich potomek už se má čile k světu. Dylan Michael se narodil 8. srpna tohoto roku v Beverly Hills. Mimochodem, fotky novorozeněte byly prodány za 1 milion amerických dolarů.
   
11.10.2000 - Společnost - autor: Barbora Veselá

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Andula — #2 me take

  superkarma: 0 20.09.2012, 23:45:03
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  No mně je to vcelku fuk, jestli je ženatej nebo ne.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 07.12.2003, 21:52:26
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Proč vlastně fanynkám tolik vadí, že je jejich idol ženatej? Já jsem teda nikdy nedoufala, že se některý z těch mých rozejde se svou láskou a vezme si mě

  superkarma: 0 05.12.2003, 13:13:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme