Vztahy

Byla to ta nejromantičtější oslava

Jednoho dne (je tomu už strašně dávno) jsem měla oslavu třicetin. Myslela jsem si, že na moje narozeniny manžel tradičně zapomene.

loveAle opak se stal pravdou. Byla jsem zrovna v práci a přijel si pro mě muž a říkal, že se nemusím na nic ptát, že už nemusím být v práci. Nevím jak, ale nějak domluvil se šéfem můj dřívější odchod. Šli jsme nejdříve domů, kdy jsme si sbalili věci a manžel mi řekl, že někam pojedeme, tak ať si sbalím, co budu nejnutněji potřebovat. Nastoupili jsme do auta, a tam mi manžel zavázal oči, aby místo příjezdu bylo překvápko.

Až jsme dojeli na místo, rozvázal mi oči a já jsem nemohla těm očím uvěřit. Před námi se rozkládal krásný hotel. Nemohla jsem tomu uvěřit, vždycky na moje narozeniny zapomínal a teď tohle, byla jsem asi nejšťastnější žena a manželka na světě. Můj muž mi řekl: „Tady oslavíme tvé narozeniny,broučku!“

Přišla jsem do pokoje a tam se rozléhala krásná postel, která byla velká a prostorná. Všechno jsem si tam do detailu prohlídla a nevěřila jsem svým očím. Největší překvapení mě ale čekalo v koupelně, byla totálně zasypána růžemi, které mám nejraději. U vany bylo vychlazené šampaňské.

Potom jsme šli na večeři, měli tam takové ty švédské stoly, na kterých byly veky, rohlíky, chleby a housky. K tomu tam byly k dispozici pomazánky, máslo, marmeláda, med, sýry a několik dalších pochoutek. A na pití bylo pivo, džus, víno atd.

Myslela jsem si, že jsem v sedmém nebi, taková super večeře. Ale to jsem ještě nevěděla, co mě čeká! Hudba utichla, před náš stůl dorazila nějaká kapela a na živo mi zazpívala mou nejoblíbenější písničku, to určitě domluvil manžel. To byl tak krásný a romantický moment, byla jsem na mého muže pyšná. Až kapela dopěla, lidé, kteří na nás celou dobu hleděli, zatleskali a „lídr“ kapely mi předal růžičku s věnováním: „Pro mého miláčka. Všechno nejlepší! P. S.: Půjdeme už na pokoj?“ Políbila jsem svého muže snů a pošeptala mu do ucha: „Děkuji.“ A on mně zas: „Nemáš vůbec za co.“

Šli jsme na pokoj, měla jsem si odpočinout a manžel řekl, že zatímco budu odpočívat, že nám napustí vanu. Zanedlouho mě zavolal, že můžu jít na koupel, jak jsem došla k vaně, vyhrkla jsem překvapením, na hladině vody bylo několik červených svíček ve tvaru srdíček. To bylo krásné!

Vana byla hodně velká, tak jsme si tam oba vlezli a zapálili jsme svíčky. Bylo to krásné a vzrušující zároveň! Bylo zhasnuto a svítily jen svíčky...

Nakonec jsme v hotelu přespali až do dalšího rána, měli jsme ještě snídani a odjeli jsme. Byla to moje nejhezčí oslava narozenin! Z našeho pobytu v hotelu se narodil synek, teď už je sice dospělý, ale já na tu krásnou dobu vzpomínám doteď, jako by to bylo včera. :-)

Maal

Čtěte také:

Autorce příběhu posíláme originální osušku Algida. Chcete se i vy pochlubit svým zamilovaným příběhem, a získat tak poslední ze zbývajících osušek? Napište nám! Více informací si můžete přečíst ZDE.

   
05.02.2010 - Láska a vztahy - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Tebi [*]

  Sml52... ono je to myšleno opravdu vážně, žejo... hlavně že "tradičně" nezapomněl Sml30

  superkarma: 0 07.02.2010, 11:56:15
 2. [6] Maal [*]

  Děkuji moc,osuška se nám bude velmi hodit. Sml58

  Děkuji Sml59,jsem ráda,že se Vám příběh líbil.

  superkarma: 0 05.02.2010, 19:48:26
 3. [5] FAXÍK [*]

  moc krásné narozeniny, já tiše závidím...

  superkarma: 0 05.02.2010, 14:08:01
 4. avatar
  [4] delfi.na [*]

  úplná romantika .. nádhera ... Sml59jak jsem to četla, tak jsem měla takový ten zasněný pohled ... závidím

  superkarma: 0 05.02.2010, 11:42:30
 5. avatar
  [3] vodfon, kolie [*]

  Tak jsem ještě narozeniny neslavila!Sml80

  superkarma: 0 05.02.2010, 09:02:35
 6. avatar
  [2] femme [*]

  pěkný Sml58 jen je vidět, podle těch "švédských" stolů, že se to odehrálo za hluboké totality Sml30 

  superkarma: 0 05.02.2010, 08:12:48
 7. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml59Sml59Sml59Sml67 krásná oslava Sml59Sml59Sml59Sml67

  superkarma: 0 05.02.2010, 06:53:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme