Zdravím všechny na Žena-in.cz,

nemohla jsem odolat a nesvěřit se taky se svými zkušenostmi.
Bylo mi krásných 15 a každou chvíli se mi líbil někdo jiný :-). Jak to tak ale bývá, já se většinou nelíbila svým vysněným idolům.

V té době jsem se díky mému o 6 let staršímu bratrovi a jeho kamarádům seznámila se stejně starým klukem. Občas jsem ho vídávala s brýlemi, občas bez, většinou ve společnosti starších kámošů. Měl překrásné zelené oči a strašně dospělácký pohled. Na mě se vždycky díval se zájmem. Já ho samozřejmě ze začátku ignorovala, i ten pocit, co cítíte někde uvnitř, to bouchání v hrudi a příjemno, když se na mě díval.

Téměř rok jsme se vydrželi na sebe koukat (vídávali jsme se na víkendových akcích, které pořádali kamáradi nebo brácha vždycky na nějaké chatě), občas jsme spolu prohodili nějaké to slovíčko, ale to bylo vše. Teda vše to úplně nebylo :-). Bylo mi velice příjemné, když byl také na akci, věděla jsem, že na mě dává pozor, když jsem někde v lese spadla - byl tam, aby mi pomohl... Ne, že bych padala schválně, ale ... :-)

Na jedné akci jsme spali ve dvou menších chatkách, bylo nás tam jak malých myší. Já si vybrala místo pod oknem, kde byly vedle sebe seřazeny gauče, které tvořily takovou obrovskou dlouhou postel. Spalo nás tam vedle sebe asi 6. Já byla uprostřed a z jedné strany on. Už jsem začala být docela nervozní, chtěla jsem, aby se něco stalo, usmál se na mě, dotkl se mé ruky nebo cokoliv... Večer jsme vedle sebe leželi, čelem k sobě a v šeru se na sebe koukali. Jakoby náhodou jsem nechala ruku ležet před sebou a vyčkávala, jestli mě za ni chytí nebo ne.

Nakonec jsem se dočkala. Už jsem skoro spala, když jsem ucítila, jak položil svou dlaň na mou. Jako by mnou v tu chvíli projel elektrický proud. Lehce mě palcem hladil po dlani a já po chvíli klidně usnula.

Po této akci jsme se zase poměrně dlouho neviděli. Sice bydlel ve stejném městě, ale studoval na druhém konci republiky. :-(

Na konci dubna mám narozeniny, slavila jsem 17. Ten víkend se také stavěly Májky a 1. květen.... Domluvili jsme se, že budeme taky jednu stavět, u známých a celý víkend strávíme na chatě poblíž. Tentokrát jsme vyrazili převážně my mladší, já bez bráchova doprovodu :-)

Na ten večer snad nikdy nezapomenu. V chatě bylo ještě poměrně zima, a já, zimomřivec největší, jsem byla navlečená do všeho, co jsem sebou tenkrát měla. Večer jsme se rozhodli, že se půjdeme ještě všichni projít, uděláme noční procházku po lese. Pomalu jsme se shromažďovali před chatou, já, Jiří a pár kámošů jsme byli mezi prvními a čekali na opozdilce. Jirka měl na sobě asi po kolena dlouhý kabát. Už se hodně sešeřilo. Stála jsem tam, klepala se zimou a představovala si, jak mi bude krásně, až si zalezu do spacáku.

Byla mi opravdu hrozná zima, ale stal se zázrak. Jirka se odvážil a udělal nejdůležitější krok. Přešel za mě, rozevřel kabát a zezadu mě obejmul. Krásně hřál a mně bylo najednou krásně teploučko. Čekali jsme tam v téhle pozici snad 10 minut, než jsme byli všichni a mohli vyrazit na strastiplnou procházku lesem. Ale já už se nebála, měla jsem Jirku vedle sebe a cítila, jak mě drží jeho silná a teplá dlaň a dává na mě pozor.

Ten večer na 1. máje si mě chytnul a už nepustil. Jsme spolu 7 let a já bych si moc přála, aby nikdy nelitoval, že si mě ten večer ulovil.


Omicek


Taky hezký, Omicku, a taky přeju, ať vám to vydží...

redakce@zena-in.cz

V 16.00 vyhodnotím vaše příspěvky na téma namlouvání, flirtování apod. a rozdám dárečky. Tak pište, pište.

Reklama