Bulvár

Byla jsem u čarodějnice i v maminčině bříšku

Milé čtenářky, ženy-in,

dnešní téma je pro mě velice zajímavé.

Jak už to tak bývá, ke kartářkám a horoskopům jsem se poprvé dostala, když jsem se ocitla v dost těžké životní situaci a nevěděla, jak ji řešit. Tehdy mi jedna moje známá doporučila kartářku a myslím, že i čarodějnici v jedné osobě.

Neměla jsem tenkrát s podobnými věcmi žádné zkušenosti, nevěděla, jak poznat dobrou a špatnou a možná, že spíš ze zvědavosti jsem k ní šla. Vyslechla si mě, vyložila karty a objednala si mě na na regresi, která prý mi pomůže zjistit, proč jsem se ocitla v tak špatné situaci.

O regresi jsem už dříve četla, věděla jsem, že je to návrat do minulých životů prostřednictvím hypnózy, a lákalo mě to spíše jen z důvodu zvědavosti.

Šla jsem a řeknu Vám, že nic horšího jsem v životě nezažila. Té čarodějnici se podařilo mě dostat až do období prenatálního, byla jsem v mamčině bříšku, slyšela a viděla všechno, co se kolem mě dělo. I to, co jsem nikdy asi vědět neměla. Brečela jsem ještě doma a děsilo mě to ve snech snad ještě rok potom.

Objednala si mě znovu, abychom se dostali ještě dál. Už jsem nikdy nepřišla.

Od té doby jsem nastudovala spoustu literatury, začala se zajímat o astrologii, horoskopy, léčitelství a vím, že ona dáma byla ubohá amatérka, která dělala všechno špatně, brala od lidí velké peníze a mohla mi opravdu hodně ublížit. Navíc, nic z jejich karetních předpovědí se nikdy nestalo.

Dnes mám hodně dobrou astroložku, je jedna z nejlepších v republice a dělá horoskopy i známým osobnostem. Poprvé jsme se setkaly asi před pěti lety, nikdy mě neviděla a vůbec mě neznala, a přesto podle horoskopu popsala mě i můj život tak věrně, že jsem jen seděla s otevřenou pusou a se zatajeným dechem poslouchala.

Dnes jsou z nás už dobré známé, vypracovává mi horoskop na každý rok, dceři pomáhala s výběrem školy, druhé dceři, která trpí dlouhodobou vážnou nemocí, doporučila skvělou léčitelku a musím říct, že jen málokdy se v něčem splete.

Mám ji moc ráda, občas mi pomáhá se rozhodnout a když je mi někdy opravdu úzko a lezou na mě depky a splíny, tak stačí zavolat a její optimismus a pozitivní myšlení a věta: "Nic si z toho nedělej, ted máme jen kvadratury na Uranu, ale neboj, bude líp!" mi vždy dokážou spravit náladu.

Takže, milé ženy, dívky, nezoufejte. Bude líp.


Krásný den přeje Maši


Taky by mne zajímalo, proč mám pořád kavadratury na Uranu :-) Ale ta regrese - velmi zajímavé!


Prožili jste regresi jako Maši?

čtvrteční téma:
Karty jsou rozdány aneb
věříte kartářkám?

Vyplnilo se vám předpovězené?
Kolik platíte za výklad?
Bojíte si nechat vyložit budoucnost?
Vykládáte si samy?
Žijete podle horoskopu?
Věříte virguli nebo něčemi jinému?
Napište nám o tom, odměníme Vás.
redakce@zena-in.cz


 

   
08.12.2005 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Komentáře:

 1. avatar
  [11] Šupitopresto [*]

  Doporučuji knihu od Borise Jaroše Hvězdy minulých životů. Ten pán je regresní terapeut (z Prahy). Fakt zajímavé počteníčko, ale sama bych se bála to absolvovat a stejně mám pocit, že jsem nezhypnotizovatelná (to je slovo)

  superkarma: 0 09.12.2005, 09:43:05
 2. avatar
  [10] narciska [*]

  Ja bych zas strasne rada kontakt na nekoho dobreho z Brna ci okoli....PROSIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMM!!!!!!!!!!!

  superkarma: 0 08.12.2005, 16:52:14
 3. avatar
  [9] Vivian [*]

  monja: migrény se dají s pomocí regresní terapie léčit . Kde jsi četla, že "neurologická porucha vás vyřadí"? Regrese se nedá podstoupit spíš v případech, kdy člověk bere některé léky, hlavně psychofarmaka.
  Sama jsem ji podstoupila, byla jsem na dvou sezeních, taky jsem si hodně pobrečela, pomohlo mi to některé věci pochopit a vyrovnat se s nimi. Regresní terapie není imho nic nadpřirozeného ani paranormálního, je to účinná a velmi intenzivní psychoterapeutická metoda. Je náročná, ale je schopná řešit skutečné příčiny problémů.

  superkarma: 0 08.12.2005, 15:49:16
 4. avatar
  [8] Stes [*]

  Monisek 21: jsme na tom stejně, taky bych někam chtěla zajít, jen jsem ze Západních Čech - neznáte někoho v okolí Plzně?

  superkarma: 0 08.12.2005, 13:48:15
 5. avatar
  [5] Aprilka1 [*]

  Maši: taky bych měla vážný zájem

  superkarma: 0 08.12.2005, 12:36:23
 6. avatar
  [4] Monisek 21 [*]

  Už dlouho bych chtěla jít ke kartářce, ale kontakt také chybí... Kdyby náhodou některá z vás znala dobrou v sev. Čechách, prosííím.

  superkarma: 0 08.12.2005, 12:26:46
 7. avatar
  [3] Maši [*]

  a....: Ráda, jen se jí musím nejdříve zeptat, jestli souhlasí, nevím jestli stojí o zveřejnění svého čísla z důvodu soukromí a tak.Ale poptám se, zda ještě přibírá další klienty, ale pokud by jsi měla vážný zájem, tak to můžu zajistit.

  superkarma: 0 08.12.2005, 11:37:26
 8. [2] a.... [*]

  tak nám na ni dej kontakt-NEBUĎ SOBEC

  superkarma: 0 08.12.2005, 10:46:18
 9. avatar
  [1] Žábina [*]

  tak to je dobře že jsi to včas poznala...jak píšu jinde - amatéři a podvodníci většinou bere za své předpovědi těžké peníze - bohužel se najde pořád dost lidí kteří jim to dají

  superkarma: 0 08.12.2005, 10:32:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme