Ahoj Radime,

píšu ti jako nevěrná manželka, která je sice spokojená se svým manželem(a rozhodně bych ho nechtěla měnit), ale daleko spokojenější jsem byla, když jsem měla také milence. Ano, měla...  Celý můj „hříšný" poměr trval něco přes 2 roky - a můžu říct - jsem ráda, že se to stalo, že jsem prožila nezapomenutelné...

A jak se to stalo?  :-)

Rozhodně jsem to nečekala, neplánovala, přišlo to všechno tak strašně náhle!!

Bude mi 30 let a jsem typ člověka, pro koho je rodina na prvním místě. Znáte to... přes den v zaměstnání, po prac. době rychle nakoupit, doma uvařit večeři, uklidit atd. atd. Věčný kolotoč. Pokud se na mě nějaký cizí chlap podívá „jinak" než na obyčejnou ženskou, asi to ani nepostřehnu.

Celý můj románek začal zcela nevinně. Bylo to s kolegou ze zaměstnání. Známe se už více jak 15 let. Velmi úzce spolu spolupracujeme a vždy - celou dobu - jsem se řídila heslem - co je v domě, není pro mě. Přiznávám, občas jsem se přistihla, že jsem si v duchu říkala, jaký by byl asi v posteli, jak umí líbat..., ale byly to jen představy, které jak rychle přišly, tak odešly. Na všech firemních akcích, na všech večírcích, při různých příležitostech - oba jsme byli velice profesionální. Až někdy někde nastal zlom a já marně vzpomínám, čím to, že se to stalo? Čím to, že jsem najednou cítila „jiné" pohledy, jindy vyřčené věty jsem najednou slyšela tak nějak jinak - dvojsmyslně. Letmé dotyky, které jsem dříve ani nezaznamenala najednou dostávaly jiný smysl. A já? Nejdříve jsem se tím bavila, dělala si ze všeho legraci.

Každý den odchodem z kanceláře domů, zpět za manželem, jsem na všechno zase zapoměla. Jednou večer, mi přišla od kolegy SMS - nebylo by na tom nic zvláštního, jednalo se o běžné prac. problémy. Tehdy jsem byla sama doma a měla chuť si s ním povídat. Po SMS následovaly další a další SMS, od pracovních problému jsme se dostali do úplně jiné oblasti, slova, která se lépe píšou než říkají se nádherně četly a já jsem konečně přistoupila na jeho „hru".
 
Měla jsem chuť si s ním zaflirtovat, měla jsem chuť ho svádět, chtěla jsem vidět, jak po mně touží, jak na mě v jednom kuse myslí. A proč? Možná z ženské ješitnosti, možná proto, že i já jsem chtěla zatoužit po něčem jiném, vzrušujícím a tak odlišném od toho, co znám z domova.  Přišlo to jako blesk z čistého nebe a věřte nebo ne - měla jsem pocit, že jsem dostala křídla, že se vznáším, bylo mi nádherně, neuvěřitelně krásně. Den, který byl pro ostatní deštivý, měl pro mě snad 3 sluníčka na obloze a já byla nejšťastnější človíček pod sluncem. Na chvíle, které jsme trávili společně /jinak než pracovně/ budu vzpomínat snad celý život.

A výčitky? Výčitky byly. Hlavně ze začátku jsem si doma připadala jako zrádce, jako někdo, kdo zradil, jako mrcha, která podvádí svého manžela. Zvláštní je, že jsem to chtěla manželovi všechno „vynahradit". Byla jsem na něho hrozně hodná, milá, pečující a chápající manželka. Nikdy nic nepoznal a já jsem za to ráda.

Můj mimomanželský poměr skončil po dlouhé době před 3 měsíci. Ukončení bylo z mé strany, protože - po pravdě řečeno - i největší zamilování jednou pomine a kouzlo se vytratí. Bylo to pro mě zatím jedno z nejtěžších rozhodnutí, ale člověk by měl vědět, kdy „ve správném čase" ukončit všechno tak, aby ve vzpomínkách zůstaly jen krásné věci.

V mém případě byla nevěra opravdu nádherně sladká a pokud mě ještě někdy něco podobného potká, zřejmě nebudu mít sílu tomu zabránit.

Krásný den přeje

nevěrná Pavča


Milá nevěrná Pavčo,
já velmi děkuji za příspěvek, který jste mi poslala. V podstatě jste jen tímto jedním článkem obhájila celou nevěru se vším všudy. Manželovi jste to „vynahrazovala“, v podstatě jste nabírala dech na další kolo manželského života. V podstatě se nedá než poblahopřát k tomu, jak jste to všechno zvládla že jste zpět. Všechno pomine. A manžel je manžel.

Hezký večer přeji všem a doufám, že mi také napíšete na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama