Děkuji za vtipný příběh, který se stal naší čtenářce s nickem Vodfon při nakupování podprsenky.

Krásný den. Když jsem byla maličká, žalovala jsem na starší sestry, že nosí podprsenky. Maminka se tomu s chutí zasmála a sestry na to rády vzmomínají. Já jsem byla hodně brzy vyspěla, ale podprsenku jsem si koupit nechtěla.. Styděla jsem se.

Až když na mě začali ve škole kluci pokřikovat TRIOLA, byla jsem nucena. Dneska se už v podrsenkách vyznám. Mám jich spousty, ani to nepočítám. Miluji krajkové. Dneska už nakupuji podprsenky velice ráda, už se fakt nestydím. Ze svými trojkami jsem spokojená.

Jeden příběh z nákupu.

Vlezu do obchodu,  vyberu si snad 10 podprsenek a zkouším a zkouším. Po usilovném snažení mám vybráno. Jupí. Teď se jen obléknout, zaplatit a hurá domů. Na věšáku ale své tričko nevidím. Na stolečku také ne. Zmocní se mě panika. Lezu na čtyři a koukám do vedlejších kabinek. Nikde. Ha určitě bude v kabelce. Sice by každý rozuný člověk usoudil, že do mého psaníčka se vlézt nemohlo, ale v zoufalství hledám i v něm. Není ani tam. Nesměle vykukuji z poza dveří kabinky ven. Snažím se upoutat pozornost personálu, mávám, hodně dlouho mávám. Konečně si mě prodavačka všimla, málem by mi upadla ruka. Vysvětluji, že jsem asi byla okradena. Najednou vidím své tričko na pultu u pokladen. Paní prodavačka mi s milým úsměvem vysvětluje, že paní která byla vedle v kabince, našla mé tričko na zemi a chtěla si ho koupit. Myslela, že to jejích zboží.

Na nákup si příště beru doprovod.

Vodfon

To musela být zajímavá situace. Co kdyby se tričko nenašlo?

Stala se vám také nějaká příhoda při nákupu podprsenky? Jaké podprsenky nejraději nosíte? Jste spokojená s výběrem? Dáte na rady prodavaček? Napište nám o svých zkušenostech.

redakce@zena-in.cz

Reklama