Jsem nevěrná, ale jen proto, že nechci o nic přijít.

Je čas firemních vánočních večírků a já jsem na jednom takovém taky byla...

Jelikož náš pan ředitel chce, abychom zbytečně moc nepili, tak máme večírek v týdnu, respektive ve středu v takové lepší restauraci. Začátek byl jako vždy zahájen ředitelským úvodním slovem a pak už „volná zábava.“ Volná tedy odtud potud.

Jistě mnohé z Vás to znají, cca 50 lidí pod drobnohledem šéfových očí, asi nemusím vysvětlovat, jak se člověk cítí. Já jsem se však rozhodla, že si tento večírek vychutnám, ať to stojí, co to stojí.

Jsem milovnice dobrého piva a doušky dvanáctistupňového chmelového moku mi přidávaly jak na odvaze, tak na náladě. Ten večer jsem se totiž rozhodla, že strávím noc se svým spolupracovníkem, říkejme mu David.

Jsme zhruba stejně staří, oba pracujeme jako manažeři. Malinký rozdíl mezi námi je, já jsem se letos na začátku roku vdávala.

Mám svého manžela ráda, brali jsme se z lásky, ale nechci mít pořád jen domácí stereotyp. 

Každá z Vás teď může namítnou, že stačí doma zapojit fantazii a stereotyp to být nemusí. Ale já si to nemyslím, když jsem s někým deset let, tak pořád i při různých obměnách je to milování stejné.

Jenže jsem mladá, je mi 26 let a nechci o něco přijít. Prostě mám děsně ráda inteligentní a fajn chlapy, což můj kolega je.

A tak po půlnočním oficiálním ukončení večírku jsme se přesunuli ještě s tou lepší částí firmy do takového free klubu, kde to celkem žilo. Dalších pár hodin jsme si užívali příjemně opojeni alkoholem, cigaretami a fajn hudbou.

Pár našich společných tanečků dokázalo moje hormony tak vyburcovat, že jsem měla naprosto mokré kalhotky. Nad ránem nás taxík hodil k němu do bytu. Čekala jsem, kdy zaútočí, ale on nic. Nebylo to o nesympatiích, možná si nebyl jistý, jak zareaguju, nebo prostě byl přiopilý.

Mám ráda, když se na mě někdo vrhne, vzrušuje mě to, ale on to neudělal. Vzorně si lehl pod peřinu a popřál mi dobrou noc. V duchu jsem si říkala: „Tak to teda ne, to jsem si neplánovala, spát jsem mohla i doma.“

Ještě jsme si chvíli povídali, a pak jsem se rozhodla zaútočit. Prvním polibkem jako bych ho nastartovala, ani nemusela být dlouhá předehra, neboť celovečerní myšlenky na noc s ním smáčely dokonale moje spodní prádlo.

Jeho dotyky do mě vpouštěly doslova rány, které probíjely celým mým tělem. Naprosto jsem byla šílená, aby už byl ve mně. A on byl…, kdyby to šlo, spojila bych nás v ten okamžik v jedno tělo. Potom jsme se osprchovali a hurá do práce. Celý den jsme znaveně pospávali u monitoru a v mé hlavě se honily myšlenky, kdy zase bude nějaký ten večírek.

Dámy, to bych Vám prostě přála zažít. A jelikož moje kamarádky by mě asi za nevěru odsoudily, musela jsem se svěřit aspoň tady, kde jistě najdu u některé z Vás pochopení.

Přeji vám všem hezké Vánoce ;-).

Reklama