Už jste se setkala s módní značkou Cherokee? Ne? tak to musím rychle napravit.

Dostala jsem totiž pozvánku na zajímavou akci, při které tato americká značka představila novou pozdně-letní kolekci. Musím se přiznat, že jsem ji poprvé viděla v jednom velkém obchodním centru a hned mě zaujala svojí barevností a širokým sortimentem.

Ale přehlídka a celá prezentace předčila mé očekávání, protože jsem si tam mohla vyzkoušet i svoje stylové schopnosti a zkušenosti s kombinováním barev.

Jste zvědavé?
Hned při vstupu do nádherného prostoru kavárny, kde se akce pořádala, jsme si vylosovali barevné balonky. Nikdo z nás netušil, k čemu budou potřeba. Po úvodním seznámení jsme vytvořili družstva podle barev balonků a dostali úkol. Obléknout přidělenou modelku nebo modela do nové kolekce ve vrstveném stylu. Byla to úžasná zábava, napínavá hra i praktická ukázka zároveň. Cílem nebylo obléci co největší počet vrstev, ani strhnout časový rekord, ale vytvořit nejzajímavější a nejsladěnější kreaci.


A věřte, že to bylo hračka, protože všechny ty kousky se daly navzájem kombinovat přímo ukázkově. A výsledek? Náš tým vyhrál a každý jeho člen dostal poukázku na nákup zboží značky Cherokee.Už se těším, protože bude opravdu z čeho vybírat.
Letní kolekce nazvaná Afro a Latino čerpá  inspiraci v exotických kulturách. Cizokrajné motivy a detaily ozvláštňují tento ležérní a sebevědomý styl. Hýří jasnými barvami, mezi nimiž dominují žlutá, tyrkysová, oranžová, zelená i červená v kombinacích s bílou i černou. A skladba? Můžete se obléknout doslova do hlavy k patě. Od triček, přes sukně, kalhoty, po mikiny a bundičky, vše vyrobeno z přírodního materiálu jako je popelín, len a bavlna.

 

Nevyzkoušíte si také Cherokee?

 


Blíží se čas dovolených a věřte, že ani ceny vám díru do peněženky neudělají.

 

 

 

Reklama