Vztahy

Byla jsem milenkou a nyní jsem manželkou....

 

 

Nejprve bych chtěla poznamenat, že jsem o milence svého manžela již psala, takže teď z té stránky opačné, za kterou mě mnohé odsoudí....

Bylo mi 20, měla jsem lásku až za hrob, bydleli jsme spolu a nikdy jsme nevěřili tomu, že by mezi nás něco mohlo vstoupit.

Bydleli jsme spolu ve vlastním bytě, na podzim druhého roku našeho soužití mi zemřela starší sestra. Majitel domu nám zavřel topení, vodu a my se stěhovali do bytu jeho rodičů, kde jsme měli vlastní pokoj. Rodiče se odstěhovali do nedaleké vesnice ke švagrovi, aby se mohli starat o vnoučata, která byla ještě malá 2 a 7 let.

 

Vánoce jsme si udělali s elektrickými kamínky v našem bytě, živý stromeček nám vydržel neopadávat až do února, tak si asi umíte představit, jaké tam byly podmínky...

V těchto dvou letech přítel skončil VŠ a nastoupil do zaměstnání, bohužel po skončení školy a nástupu do práce se ozvala armáda - povolávací rozkaz. A nebylo to někam za roh, ale až do Nového Mesta nad Váhom, v březnu nástup (nebo v dubnu) to však není rozhodující.

Cítila bych se divně v bytě jeho rodičů, tak jsem odstěhovala do našeho bytu. S přítelem jsme vedli dětský oddíl a jezdili s partou ochránců přírody na vandry, čištění studánek,  také jsme připravovali dětský tábor.

Po nástupu na vojnu jsem najednou zůstala opuštěná, osamocená, za rodiči se mi nechtělo taky dojíždět každý den. Jednou týdně na schůzku s dětmi. V té době jsem změnila i zaměstnání, prostě jedna změna za druhou. Abych se necítila tak sama, jezdila jsem o víkendech s partou na vandry.

Ryana člověka, který řídil tyto akce ochranářů,  jsem znala stejně dlouho jako svého přítele, vždycky měl své milenky (většina z řad ochranářů) a já ho za to odsuzovala, byl ženatý a měl dvě malé děti, jenže člověk míní a srdíčko mění.

Snad právě proto, že jsme všichni byli kamarádi, tak jsme měli i společnou řeč. V týdnu jsme spolu dokončovali přípravy tábora, o víkendech jezdili hromadně ven.

Na táboře jsme se sblížili a já se dostala do pozice těch nenáviděných milenek.... Nutno podotknout, že v té době jsem jí ještě nebyla, ale všichni mě za ni považovali.

Přítel z vojny se dostal domů jednou za měsíc, dopisy přicházely i odcházely každý den, pošťáci z nás měli radost.

Po táboře jsem se stala i tou milenkou, za kterou mě stejně všichni považovali.
Tábor skončil a další akce byl velký vandr, přítel přijel na víkend na opušťák, tak jsme se účastnili, alespoň prvního víkendu.

 

Byla to muka, všichni na mě koukali jako na milenku a na tu, co zradila toho člověka, co trpí na vojně,  byl to snad nejdelší víkend v mém životě.

Přítel začínal tušit, že se něco děje.
Na vojnu odjel a v dopisech z vojny psal, že dostane modrou knížku...

Během léta opravdu modrou knížku dostal, já se dostala do situace, jak vše vyřešit.
Rozhodla jsem se, že je opustím oba. Přítel mi řekl, ať ho neopouštím, že mi vše odpustí, ale já se bála, že by mi už nikdy nevěřil. Ryanovi jsem také řekla, ať se vrátí k manželce hlavně kvůli dětem, že už ho nechci nikdy vidět.

Odešel a za hodinu se vrátil, že se mnou chce být na celý život, prý už nechce obelhávat sebe ani děti, do týdne se nastěhoval a jsme spolu už 13 let.
Bála jsem se, že mne bude také podvádět, že se nezmění, za tu dobu jsem se dozvěděla o jedné milence a bylo to u nás hodně zlé, ale zabojovala jsem a zase je vše o.k.

Ne že bych se zastávala milenek, ale chtěla jsem ukázat trochu jiný pohled na věc.

Ala Faba

 


Inu cesty osudu jsou někdy nevyzpytatelné....  Moc ti držím palečky, abys byla v životě šťastná a nemusela již nikdy bojovat s noční můrou jménem Milenka....

 

   
17.08.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [23] malenina [*]

  slecna.sss: Nechceš snad říct, že kdyby tvůj měl milenku, tak bys ji měla za to ráda. Uznej, že to je normální nenávidět tuhle milenku i když vinný je především chlap

  superkarma: 0 18.08.2005, 12:47:20
 2. avatar
  [22] floo [*]

  slecna.sss: já jsem nepochopila co je to za luxus být milenkou, mě osobně by tedy nebavilo hrát druhý housle, no ale každýmu zřejmě vyhovuje něco jiného...
  Proč držet při sobě? Ať si každý myslí co chce, můj osobní postoj je takový...viz příspěvky

  superkarma: 0 18.08.2005, 09:10:03
 3. avatar
  [20] floo [*]

  slecna.sss: no jo, jenže to jsou takové ty povahy, které už manželka prostě nebaví, nebo mají v rodině nějaký problém, a než aby to řešil, tak jí prostě vymění, že, vždyť není nic jednoduššího, pak ho omrzí milenka a zase si najde jinou...nevím, prostě pokud ta ženská ví, že má rodinu, tak se tam nemá co sr*t láska neláska.

  superkarma: 0 18.08.2005, 08:36:52
 4. [17] 1Mona [*]

  No,ja nevim,Ala pise, ze se na ni vsichni koukali jako na milenku a na tu, co zradila kluka na vojne.A jak by se asi na ni meli divat?Jako na ferovou holku? Asi bych se divala taky jejich ocima.

  superkarma: 0 17.08.2005, 16:21:37
 5. avatar
  [16] Boruv.ka [*]

  Copak je svobodných chlapů málo ????

  superkarma: 0 17.08.2005, 15:39:44
 6. avatar
  [14] Bella [*]

  Ježiši to je napsaný tak zmateně, že jsem to musela číst dvakrát abych tomu vůbec porozuměla . A o jaký pohled na věc jde, když už tě stejně podvedl

  superkarma: 0 17.08.2005, 14:00:10
 7. avatar
  [13] renike [*]

  ted je mozna vse OK,ale prijde cas,prijde milenka...suknickar nikdy nezmeni a pak ocitnes na druhe strane:manzelka muze,kdo ma milenku

  superkarma: 0 17.08.2005, 12:57:16
 8. avatar
  [12] bookcase [*]

  pochybuju, že by se chronický sukničkář napravil...jeho pudy asi zatím dřímají

  superkarma: 0 17.08.2005, 12:49:20
 9. avatar
  [10] kemy [*]

  ValerieM: chudáček, takovej dobrák zamilovanej, chtěl jí odpustit a vona si eště takle naběhne!

  superkarma: 0 17.08.2005, 12:23:41
 10. avatar
  [8] malenina [*]

  kemy: Taky to tak vidím, sukničkář a napravit se???

  superkarma: 0 17.08.2005, 12:09:22
 11. [7] ValerieM [*]

  Já bych zůstala s tím přítelem

  superkarma: 0 17.08.2005, 12:02:04
 12. avatar
  [6] chrpa [*]

  A dost možná,že tě taky vymění

  superkarma: 0 17.08.2005, 12:00:11
 13. avatar
  [4] floo [*]

  a co proboha jeho rodina? to ti bylo jedno? jak by ti bylo kdyby se ti tvůj manžel, se kterým máš děti prostě sbalil a odešel za nějakou....jak bys to vysvětlila dětem...to je prostě hnus láska neláska, a souhlasím s kemy, jestli si myslíš, že byla jedna, tak to je omyl...ale tady platí to přísloví - všechno se ti vrátí...

  superkarma: 0 17.08.2005, 11:54:08
 14. avatar
  [3] Trinii [*]

  aha, takže je vlastně moc dobré být milenkou ženatého muže, protože když on kvůli mě opustí ženu tak můžu čekat, že jednou bude podvádět i mě, ale jako milenka to znám a lépe překonám...když jsem podvádějící tak proč být zlá na manžela, když jsem podváděná

  superkarma: 0 17.08.2005, 11:50:04
 15. avatar
  [1] kemy [*]

  já sem teda žádný jiný pohled na věc nezaujala... spíš teď vidim jednu zetěch, která taky uklouzla a šukala s mužem od rodiny, nakonec tu rodinu rozbila a pak si to eště zažila sama. ona ale myslí, že to bylo jenom jednou..

  superkarma: 0 17.08.2005, 11:48:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme