Vztahy

Byl v bordelu. Štítím se ho!

Dnešní příběh z poradny Mgr. Radky Vaňkové není příliš neobvyklý. V nepatrných obměnách se odehrává už tak dlouho, jak staré je nejstarší řemeslo na světě.

Simonin partner se prostě jednoho dne nikoliv „vlastním přičiněním“ ocitl v nevěstinci. A o jeho následném poklesku se ještě za tepla dozvěděla Simona od své kamarádky.

„Dan přišel domů až k ránu, jeho nejlepší kamarád Tom se loučil se svobodou,“ začíná svoje smutné líčení „podvedená“ žena. „Podle toho, jak se choval, mi bylo hned jasné, že přede mnou něco tají.

Už svítalo, když mě probudilo klapnutí dveří od bytu. Instinktivně jsem mrkla na budík – bylo pět hodin. To se jim ta rozlučka nějak protáhla. Když jsem pak slyšela, jak zlehka našlapuje, aby mě nevzbudil (já bláhová myslel, že mě chce šetřit), rozesmála jsem se.

„Jaké to bylo?" hned jsem vyzvídala, ale on něco zamumlal, zalezl do postele a otočil se ke mně zády. No, ten ji má! myslela jsem si bláhově. Vyptávala jsem se potom i u snídaně, když se konečně vyštrachal z postele: „Kde jste všude byli?" „Přece na Andělce – chodíme tam vždycky," dál se nechtěl vybavovat."

Jak potom vyprávěla Simona v poradně, už tehdy se jí na tom něco nezdálo. Dan totiž ani nedojedl a ve stavu, v jakém byl, si šel údajně zaběhat. Spíš utíkal, abych se nemohla dál ptát, myslí si Simona.

A brzy se také dozvěděla, o čem Dan nechtěl mluvit. Zavolala jí totiž kamarádka Viky. Její muž byl také s Danem na rozlučce se svobodou. „Co říkáš tomu včerejšku?" Simona samozřejmě netušila, o čem známá hovoří. „Na můj vkus trochu drsné loučení, ještě že měl Honza tolik soudnosti a šel domů. Asi bych ho zabila, kdyby šel taky," mlela do sluchátka. „Dan tam šel?"

Pak potměšile, jako by tušila, že Simona dosud vůbec o ničem neví, rozhorleně odsoudila včerejší pánskou jízdu, která prý skončila v luxusním nevěstinci. Simoně ovšem zasadila ránu. Její Dan a prostitutky? To přece nemůže být pravda! Třeba si tam jen dali panáka, hledala pak všemožná vysvětlení. Ale co dělal až do rána?"

„Málokterá žena se hned vyrovná s manželovou nevěrou, i když šlo jen o nezávazný sex s „profesionálkou“," říká psycholožka v poradně. Raději věří mužově sebestupidnější výmluvě, než by přijala hořkou skutečnost.

Také Simona stále doufala, že o nic nešlo, že si užívali ti ostatní a Dan jen dělal stafáž. Když se pak vrátil domů, začala opatrně. „Poslouchej, moc by mě zajímalo, jestli jsi taky šel s Tomášem do bordelu." Chvíli nereagoval, pak přikývl. Simona byla jako ve snách a jen se sebezapřením překonávala nával horka, které se jí rozlilo po celém těle. „Ale doufám, žes neměl nic se žádnou... tou..." Nemohla to ani pořádně vyslovit.

Simona si do poslední chvíle přála, aby odpověděl záporně. Ale v jeho pohledu už předem viděla odpornou pravdu. „No, něco jsme vypili, vždyť víš," pokrčil bezradně rameny. „Prostě se to nějak stalo, ani nevím jak. Promiň, bylo to strašný úlet, sám sobě se hnusím..."

Dan se pokusil Simonu obejmout, ale ta ho s odporem odstrčila a utekla z bytu. Naskočila do auta a bezcílně jela bůhví kam. Pak zastavila a rozbrečela se.

Stále jsem měla před očima ten obraz: Dan v posteli s nějakou hnusnou ordinérní děvkou, popisovala pak v poradně pocity, které se jí ještě pořád vracejí. „Cítila jsem se tak ponížená. Jak jen mi to mohl udělat?"

Brali jsme se před sedmi lety a myslela jsem si až do této chvíle, že náš sex nemá chybu. Tak proč ho taková špinavá coura přitahuje? A já mu tolik důvěřovala!

Simona seděla v autě víc než hodinu, nakonec se ale vrátila domů. Dan na ni čekal v předsíni. „Dělal jsem si starosti, vyslechni mě prosím! Je mi to moc líto..." Nejspíš ji byl někde hledat, ale to Simonu nezajímalo. „Nedotýkej se mě, jsi odporný," křičela, když se k ní Dan pokusil přiblížit. „To, co se včera stalo, nemá s námi dvěma nic společného," vysvětloval. „Odpusť mi, prosím!"

Simona ale nic slyšet nechtěla. Měla zavřené oči a stále jen viděla svého muže v cizí náruči.

Už to bude šest týdnů. Simona mezitím vyhledala odbornou pomoc a hodně na sobě zapracovala. Podle psycholožky Vaňkové se vztah snad podaří zachránit.

Nejprve jsem myslela jen na rozvod, pak jsem ale o všem dlouze přemýšlela. Nedokázala jsem to, nahlíží nyní na manželův „úlet“ s odstupem času Simona. Připadalo mi, že je to  Danovi doopravdy líto. „Přál bych si, aby se to nikdy nestalo," opakoval stále dokola. „Ale stalo se to," argumentuje Simona.

„Nevím, jestli na to někdy dokážu zapomenout. Od té doby jsme spolu nespali. Ze začátku mi bylo odporné už jen pomyšlení, že by se mě dotýkal. Ale v posledních dnech, jako třeba včera, když mi dal ruku kolem ramen, mnou projel ten starý známý pocit," svěřila se Simona v poradně psycholožce.

„Nevím, jestli dělám dobře, ale asi mu dám ještě šanci. Říkám si, každý má nárok klopýtnout..."

Červená lucernička a zakázané ovoce

♦ Podle sexuologické studie zhruba každý pátý muž vědomě či podvědomě touží po sexu s prostitutkou. Jsou ovšem muži, kteří služeb provozovatelek nejstaršího řemesla pravidelně využívají. Pocházejí ze všech sociálních skupin, jejich věk se nejčastěji pohybuje mezi dvaceti a padesáti roky a jsou ve velké většině ženatí.

♦ Co muže přitahuje na sexu s prostitutkou? Vyhovuje jim, že tato žena jim za peníze splní i ta nejtajnější erotická přání, s nimiž by se stálé partnerce nikdy nesvěřili, a to všechno bez jakýchkoli citových nároků. Pro některé muže je tato forma sexu fascinující a vzrušující, má příchuť pověstného zakázaného ovoce.

I vy nám můžete nám napsat svůj vlastní příběh. Při zveřejnění příspěvku vaše jméno podle přání změníme.

   
30.07.2008 - Láska a vztahy - autor: Marie Šrámková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [116] sahleb [*]

  prostituce neni nejstarsi remeslo.Tim se zase degraduje zena.

  superkarma: 0 06.09.2008, 21:36:51
 2. [115] beautyqueen [*]

  K čemu chlapa, když si dokážeme poradit samy, ne?! přečtěte si tohle - návod na orgasmus podle socialistickýho časopisu Vlasta - stačí pár cvičení a orgasmus je doma!
  http://woman.blog.cz/0808/retro-orgasmus-podle-vlasty

  superkarma: 0 03.08.2008, 09:31:15
 3. avatar
  [114] vládík [*]

  Rikina: a tys teď někdy dr Plzáka slyšela? Přišel nám přednášet loni, byla to velmi veselé dvě hodiny, souvislých vět řekl spoustu

  superkarma: 0 31.07.2008, 17:20:29
 4. avatar
  [113] psycho [*]

  http://www.zena-in.cz/video/?video=Pri_nevere_zatloukat_zatloukat_zatloukat

  Kdyby se choval chlap podle videa, tak ke scénám vůbec nemuselo dojít.

  superkarma: 0 31.07.2008, 09:52:34
 5. avatar
  [112] Lilinka [*]

  wich: Ten smysl pro intimní hygienu může být spíš někdy na škodu, zvlášť, když je přehnaný.

  superkarma: 0 31.07.2008, 09:39:20
 6. avatar
  [111] micinka.juli [*]

  Ch.Z. Kochanská108: Souhlasím, když mi to nebude líčit (ani on, ani "hodná" kamarádka), tak proč se tím zabývat?
  Já o zamilovaných holčičkách psala proto, že mi ztrpčovaly život kecama, jak ho milujou atd. Měla jsem jim přibalit i syna, ať si užijou domácího štěstí!!

  superkarma: 0 31.07.2008, 07:49:18
 7. avatar
  [110] Dudlajlama [*]

  Stephania: ta jedna byla Dvoji zivot, o americke vysokoskolske profesorce, ktera si privydelavala jako call girl. Ta druha byla o prostituozce nemecke, nazev jsem nejak ani nevstrebala, muzu eventuelne zjistit. Obe knihy literarne vyrazne nic moc, ta nemecka mi byla jako clovek dost odporna a dej slatovany az hruza, clovek se ale dozvedel zajimave detaily

  superkarma: 0 30.07.2008, 22:21:50
 8. avatar
  [109] punh [*]

  wich: to máš pravdu, že Plzáka musíme brát s rezervou . Mě překvapilo, když jsem ho po letech viděla v televizi a je už to takový stařík a jak tady někdo poznamenal, mluvil dost roztřeseně. Celkem mi to přišlo líto, protože jeho výroky byly někdy trefné. Taky jsem četla rozhovor s ním (je to už hodně dávno), kde mluvil o tom, že se pořád uvádí, kolikrát se rozvedl a přitom to zdaleka nebyla pravda. Už si to nepamatuju přesně, ale myslím, že byl vdovec a ne rozvedený.

  superkarma: 0 30.07.2008, 21:09:55
 9. avatar
  [108] Ch.Z. Kochanská [*]

  Víc než návštěva v bordelu by mě rozhodilo, kdyby dopustil, abych se to dozvěděla.

  superkarma: 0 30.07.2008, 20:41:20
 10. avatar
  [107] 2kleo [*]

  No, vždyť to říkám pořád: pořídit si s chlapem rovnou i milence (páč žádnému se věřit nedá)!
  Jinak taky patřím mezi ty divné, kterým by to určitě vadilo.

  superkarma: 0 30.07.2008, 20:37:57
 11. avatar
  [106] paníliška [*]

  Julianna: Jsem ráda, že nejsem jediná divná. Po těch reakcích tady, jakože to je jedno a o nic nejde a ta, které to vadí, je hysterka, jsem si fakt připadala divně.

  superkarma: 0 30.07.2008, 20:13:09
 12. [105] Jana 01 [*]

  Canadian: To je perfektně řečeno, to si musím zapamatovat. Čí je to citát?

  superkarma: 0 30.07.2008, 19:49:43
 13. [104] Stephania [*]

  Galadriel: zdravím, mohla bych poprosit o názvy těch knížek? Jsem zvědavá :-)

  superkarma: 0 30.07.2008, 19:25:42
 14. avatar
  [103] Dudlajlama [*]

  wich: jelikoz jsem nedavno docetla dve "kurvi" biografie, tak vim, ze se obcuje hlavne s kondomem a v lepsich podnicich si devce pana i osplouchne

  superkarma: 0 30.07.2008, 18:44:08
 15. avatar
  [102] Canadian [*]

  Kdo ora pole me, je pritelem mym, neb setri pluh muj pro pole jina, neorana
  Kvuliva suku v bordelu bych ho nevrazdila, jo pravidelne dovadet s kamaradkou, to by se mi asi libilo mene

  superkarma: 0 30.07.2008, 18:38:12
 16. avatar
  [101] wich [*]

  Když už tady padly příspěvky o nemocech... Stejně mě vždycky nejvíc zajímá, jak je možný, že si ty kněžky lásky udržují julču zdravou a pořád v chodu Ženská se stálým partnerem a smyslem pro intimní hygienu se potýká pořád s něčím a tyhle holčiny můžou pořád

  superkarma: 0 30.07.2008, 18:30:23
 17. avatar
  [100] Dudlajlama [*]

  Stejne mi to prijde vymyslene, uz jen vzdycky ta jmena Simca, Viky, Romca, Monca....

  superkarma: 0 30.07.2008, 18:01:06
 18. avatar
  [99] catcat [*]

  tyrkys: platí tvrdě, jen se to nejmenuje poplatek za sex

  superkarma: 0 30.07.2008, 17:24:20
 19. avatar
  [98] tyrkys [*]

  catcat: Vadilo by ti, že tobě neplatí?

  superkarma: 0 30.07.2008, 17:22:51
 20. avatar
  [97] Meander [*]

  Mno, nerozdejchala bych to. Ne to, že obdělával cizí pole, ale to, že dal vydělat pasákům.

  superkarma: 0 30.07.2008, 17:18:47
 21. avatar
  [96] catcat [*]

  já bych si ho nevážila, páč když za to musí jinde platit, snižuje to i mojí úroveň

  superkarma: 0 30.07.2008, 17:00:50
 22. [95] Rikina [*]

  Doktoru Plzákovi se beztak připisují citáty, které nikdy neřekl, či nenapsal... a dnes je to starý pán, který má potíž dát dohromady souvislou větu. Rady z jeho knih nelze považovat za univerzální, v podstatě jde jen o doporučení, a mám dojem, že se někde nechal slyšet, že v průběhu času už má jiný náhled, a že mnohé by napsal jinak.

  superkarma: 0 30.07.2008, 16:59:25
 23. avatar
  [94] wich [*]

  Doktora Plzáka je nutno brát s rezervou. Všem okolo radí, ale sám má za sebou už nějaký ten rozvod

  superkarma: 0 30.07.2008, 16:46:01
 24. avatar
  [93] kareta [*]

  gentiana: z toho vyplývá, že Plzák nic neví

  superkarma: 0 30.07.2008, 16:27:40

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [92] gentiana [*]

  punh: Což vysvětluje, proč je všecko fpíči, protože gejša jest nájemnou tanečnicí nebo zpěvačkou, nikoli zkušenou kurvou.

  superkarma: 0 30.07.2008, 16:24:26
 2. avatar
  [91] punh [*]

  psycho: to je dobrý, to mi připomnělo Plzáka. Prý jednou řekl: "Žena má být v posteli gejša, ve společnosti za dámu a v kuchyni kuchařka. Tragédie je, když se to pomíchá - v posteli kuchařka, v kuchyni dáma a ve společnosti za gejšu."

  superkarma: 0 30.07.2008, 15:57:38
 3. avatar
  [90] cmelda [*]

  Julianna: "Už vidím, jak se dovím, že ten můj navštívil tento pochybný podnik, usměju se a řeknu, neva , zažili jsem horší věci, nevěřím..." - ne, ja se po jeho navratu shovivave usmala, udelala mu snidani a odesla do prace. On odpoledne naklusal s kytkou a kal se... (a mel jedinny stesti, ze to platil jeho sef a ne on, to bych se shovivave nesmala )

  superkarma: 0 30.07.2008, 15:51:24
 4. avatar
  [89] cmelda [*]

  teda jak sleduji tu diskuzi - no, radsi, kdyz vim, ze byl nekde, kde musel s gumou (to mu ty prachy za to fakt staly? ) nez kdyby tady za rohem se sousedkou, ktera da kdekomu...

  superkarma: 0 30.07.2008, 15:47:58
 5. avatar
  [88] Radka27 [*]

  Mně by na nevěrném partnerovi nejvíce vadil fakt, že si přijde normálně domů a chce se mnou dále sexovat nástrojem, který strkal kdo ví komu - kdo ví do čeho Takže se ani nedívím panní ze článku. Protože taková profesionálka sie za večer taky nechá strčit kde co - kde kam

  superkarma: 0 30.07.2008, 15:36:45
 6. avatar
  [87] evelyn [*]

  cherinka: jsme spolu zacinali flirtovat

  superkarma: 0 30.07.2008, 15:22:22
 7. avatar
  [86] Trinii [*]

  Se přiznám, že tohle by mi asi ani moc nevadilo jednou, ale radši ať tam nechodí. Můj bývalý si nevěru naplánoval a když jsem se to dověděla tak mi to nepřišlo strašné, ale chtěla jsem vztah udržet...jenže on se do ní zamiloval a proto jsem s ním nemohla být já a řekla konec (zbaběle nechával situaci se samu vyřešit).

  superkarma: 0 30.07.2008, 14:56:33
 8. avatar
  [85] cherinka [*]

  evelyn: Když byl s tebou nebo před tebou?

  superkarma: 0 30.07.2008, 14:44:59
 9. avatar
  [84] Kelly [*]

  Julianna: já bych byla klidná. Proč se rozčilovat? Lze to vyřešit i kulantněji. Manžel má rád hovězí na hříbkách, a těch v lese jéééé ... a jak barevných

  superkarma: 0 30.07.2008, 14:42:26
 10. avatar
  [83] evelyn [*]

  Julianna: jak rika Rikina, ja teda nekecam, ja to o svem chlapovi vim, ze navstevoval nevestince a nijak me to nepohorsuje

  superkarma: 0 30.07.2008, 14:36:52
 11. avatar
  [82] SENSITIVESKIN [*]

  Julianna: pochopitelně, pokud bych se to od nějaký chytrý osoby dověděla,tak budu nasr..á, ale nepátrám, nemám to zapotřebí

  superkarma: 0 30.07.2008, 14:36:27
 12. [81] Rikina [*]

  Julianna: za sebe mluvit, za sebe. Říkat o druhých, že pěkně kecaj, to není pěkné. Zvlášť když ony druhé vůbec neznáš.

  superkarma: 0 30.07.2008, 14:22:48
 13. avatar
  [80] Julianna [*]

  paníliška: myslím, že by to těžko rozdýchávala každá z nás, nejsme z žuly, každá má city a každá by to nějak prožívala, kdo tvrdí, že by mu to nevadilo, ten pěkně kecá.
  Už vidím, jak se dovím, že ten můj navštívil tento pochybný podnik, usměju se a řeknu, neva , zažili jsem horší věci, nevěřím...

  superkarma: 0 30.07.2008, 14:18:17
 14. avatar
  [79] SENSITIVESKIN [*]

  cherinka: jo, mnohem horší,než event. zjištění, že byl se štětkou....

  superkarma: 0 30.07.2008, 14:17:49
 15. avatar
  [78] cherinka [*]

  SENSITIVESKIN: Horší?

  superkarma: 0 30.07.2008, 14:12:54
 16. avatar
  [77] paníliška [*]

  Tak jsem taky hysterka, ale tohle by mi setsakra vadilo a nevím, jestli bych to vůbec kdy rozdýchala.

  superkarma: 0 30.07.2008, 14:10:45
 17. avatar
  [76] SENSITIVESKIN [*]

  cherinka: přežili jsme spolu horší situace

  superkarma: 0 30.07.2008, 14:08:20
 18. [75] Rikina [*]

  Můj exmanžel jednu dobu v bordelu bydlel. Chodila jsem ho tam občas navštěvovat.

  superkarma: 0 30.07.2008, 14:04:35
 19. avatar
  [74] cherinka [*]

  SENSITIVESKIN: Uznej, že do bordela zní líp - jako by tam byl nepořádek, ne ? A vím, že do bordelu, holt jsou ruce občas bohužel rychlejšínež hlava!!! A i kdyby chodil - je ti to jedno? Trochu to z toho vyplývá...

  superkarma: 0 30.07.2008, 14:02:38
 20. avatar
  [73] SENSITIVESKIN [*]

  cherinka: do bordelA určitě nechodí, to vím jistě...ale jestli chodí do bordelu - nevím,nepátrám....mám jiný starosti

  superkarma: 0 30.07.2008, 13:53:24
 21. avatar
  [72] cherinka [*]

  SENSITIVESKIN: A ty máš? A chodí do bordela?

  superkarma: 0 30.07.2008, 13:48:49
 22. avatar
  [71] SENSITIVESKIN [*]

  ágnes: a máš chlapa?

  superkarma: 0 30.07.2008, 13:36:11
 23. [70] ágnes [*]

  Jsou všichni stejní,jak mají příležitost....Já bych s takovým chlapem nebyla.No jo oni to chudáci mají jinak,oni neumí být monogamní...ale doma jsme jim dobré,ať už jdou někam.Buď mám tu svou rád anebo ať si tedy celý život užívá po bordelech a na vztah se vykašle...

  superkarma: 0 30.07.2008, 13:32:53
 24. avatar
  [69] floo [*]

  cherinka: To je docela blbá situace, my máme rozlučku za 14 dní .

  superkarma: 0 30.07.2008, 13:21:50
 25. avatar
  [68] SENSITIVESKIN [*]

  psycho: souhlas

  superkarma: 0 30.07.2008, 13:20:26
 26. avatar
  [67] cherinka [*]

  A přiznám se, že jestli tam skončil i ženich a já jako nevěsta se to dozvěděla, asi by svatba nebyla...

  superkarma: 0 30.07.2008, 13:19:33
 27. avatar
  [66] shb [*]

  to by udělal jednou a

  superkarma: 0 30.07.2008, 13:12:45
 28. avatar
  [65] floo [*]

  Hmm, v tom případě jsem hysterka na entou, já bych to nepřekousla, letěl by sviňským krokem...

  superkarma: 0 30.07.2008, 13:10:11
 29. [64] mindulinka [*]

  Tak bych ho nejdřív poslala na vyšetření - člověk nikdy neví, co tam mohl chytit a rozhodně bych se už moc nevybavovala s milou "kamarádkou" - takové jsou nejlepší, můj chlap tam nebyl, tak ublíží druhým. Možná by jí bylo lépe, kdyby se to nedozvěděla.

  superkarma: 0 30.07.2008, 13:08:26
 30. avatar
  [63] psycho [*]

  SENSITIVESKIN: A některý i skoro každý den, páč jí má doma. :-))

  superkarma: 0 30.07.2008, 13:01:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme