Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. I s fotkou nám ho poslala čtenářka s nickem Jitulinka

Jitulinka

Krásný den milé Ženy-in. Moje první rifle-mrkváče jsem dostala až v deváté třídě. Tenkrát je mamča přivezla odněkud z Polska. V té době se pas nosil hodně vysoko oproti dnešní modě, i když se to opět vrací.

V období puberty to byl velký mazec. Kamarádka, s kterou jsem byla na intru, měla maminku, která dělala ve fabrice, kde se třídilo oblečení přivezené z Anglie. Některé bylo nové nenošené, některé použité.Takže nás kamarádka zásobovala pěknýma kouskama.

V 90' letech se nosily takzvané ,,trubky", byl to spíše volnější sportovní střih a já si ho tehdy se svými 45kg mohla dovolit.

Rifle, na které nezapomenu, jsem si tenkrát přivezla z Holandska. Byl to vytříbený kousek, ale až doma jsem zjistila, že to byl zřejmě partiový, protože měl jednu kapsu špatně obarvenou.

No a dnes nosím většinou rifle bokový, úzký v létě i děravý. Jen mám občas problém sehnat takový, aby mi dobře seděli na bokách a zároveň i na pozadí. Při posledním hledání takových jsem vyzkoušela asi osmery...a co myslíte vybrala jsem si??...... Jitulinka

Musím uznat, že vám to moc sluší. Škoda, že jste si uřízla hlavu

Pošlete nám také fotku svých džínů? Jaké máte nejraději? Nosíte je běžně, nebo jen ve volném čase? Máte nejraději klasiku, nebo střihově zajímavější modely? Napište ná na dnešní džínové téma.

redakce@zena-in.cz

 

Reklama