Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma od čtenářky s nickem alminka. Vzpomíná na trapas se svou první podprsenkou. A jak je na tom dnes?

Hezký den, já si na svoji první podprsenku pamatuji doteď. Protože jsem byla docela dost štíhlá, tak jsem neměla skoro žádná prsa. Spolužáci, zejména kluci, se mi smáli, bylo to peklo. "Podprdu" jsem si přála už od svých 11 let, protože ji měly už skoro všechny holky, ale já pořád nic. Nakonec jsem si na svou podprsenku počkala až do 13 let, kdy mi ji mamka ze soucitu koupila k narozeninám.

Podprsenka byla té nejmenší možné velikosti. Doteď si pamatuji, že jsem do ní i přesto neměla co dát. Ale i tak jsem si ji na sebe prostě dát musela, abych se předvedla ve škole. Ale co se nestalo - jak mi byla velká, tak se mi celá obrátila takovým způsobem, že se vypoukla na druhou stranu, a všichni to samozřejmě ve třídě zaregistrovali, a měla jsem z toho opravdu velký trapas.

Patřičně jsem to obrečela, a už jsem si ji na sebe nedala, dokud mi nebyla. Asi za půl roku mi byla tak akorát, a mohla jsem si ji konečně vzít. Jak já jsem byla šťastná! :) Potom mi prsa narostla docela obstojně, a už jsem s malou velikostí problém neměla, spíš naopak-poznala jsem, že mít větší prsa taky není žádný med, že z toho bolí pěkně záda.

Odjakživa jsem měla nejraději spíše pohodlnější podprsenky, ale to ani náhodou neznamenalo, že by neměla být krásná a elegantní. Za podrprsenky moc neutrácím, ale když najdu nějaký opravdu mistrovský kousek, který se líbí i manželovi, tak si ho samozřejmě pořídím. Ale nad 1500 Kč určitě nejdu...

Ale teď po 3 dětech moc parády nenadělám - nosím teď vlastně skoro vždycky podprsenky kojící-jsou pohodlnější,a tím, že ještě kojím syna, tak i praktičtější. Ale poslední dobou mi moje pubertální dcera radí, že kojící podprsenky jsou "out", a že si mám pořídit nějakou pořádnou push-upku :D A i na manželovi vidím, že by mě měl raději v nějakém sexy korzetu, nebo push-upce, tak se asi co nejdříve pro nějakou push-up vypravím :)) A dcera škemrá taky o nějakou, tak půjdeme asi nakupovat spolu... :)

alminka

A kolik je dceři, že už chce push-upku?

Napíšete nám také něco k dnešnímu ryze ženskému tématu? Máte nějakou příhodu? Vzpomínáte, jakou podprsenku jste nosila v mládí? A jaké si kupujete teď? Jse spokojená s nabídkou v obchodech? Ujíždíte na prádle, nebo to nijak zvlášť neprožíváte? Byla byste schopná chodit bez podprsenky? Napište nám

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama