.

Byl to nejkrásnější večer v mém životě...

Vztahy

Byl to nejkrásnější večer v mém životě...

 

Vážená redakce,

chci se s Vámi podělit o svůj romantický zážitek, který jsem prožila s o hodně mladším mužem, na kterého nikdy nezapomenu.

Mám už dospělou dceru, výborně si rozumíme, jsme jako sestry, jako nejlepší kamarádky. Před 3 lety začala chodit s mladým mužem, který je samozřejmě ode mne věkově vzdálenější, ale od prvního setkání jsme si velmi rozuměli, vždycky jsme věděli, o čem si povídat a na spoustu věcí jsme měli stejné názory. Jezdili jsme společně všichni na prázdniny a na dovolené. Jednou  v létě u nás na chatě si dcera chtěla večer sama číst, my jsme si vlezli na balkon, vzali jsme si  s sebou jídlo a pití, sedli si na zem a celé hodiny jsme si povídali, koukali na nebe plné hvězd, poslouchali hudbu, nebo jen tak seděli a mlčeli. V každém z nás bylo velké napětí, možná i touha po něčem víc, ale věděli jsme, že by  to nemělo žádnou budoucnost a nechtěli jsme nic pokazit....., porozumění, romantika  a vzájemné souznění však bylo mezi námi obrovské..... Byl to můj nejromantičtější večer v životě, takového muže jsem dosud nepotkala, ani jsem nevěřila, že může existovat... I když jsme se jeden druhého nedotkli, romantickou náladu a pohodu jsme cílili oba.

Za rok se dcera s přítelem rozešla, dnes už mají každý jinou známost, ale my jsme zůstali přátelé stále.
Jsem šťastná, že takový člověk ještě  v tomto uspěchaném světě existuje, a pokud v životě nepotkám člověka přiměřeně k svému věku, takového jaký je můj přítel, zůstanu raději stále sama. 

    

S pozdravem

   
21.06.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. [7] Anai [*]

  Už jsem mockrát psala, že mám 2,5 roku krásný vztah s přesně o 20 let mladším mužem, kterému je 30 let. Předtím se všechny vztahy s vrstevníky (i 2 o 13 let mladšími) rozpadly, nefungovalo, ponižovali mě, hojili si na mě své komplexy, naše zájmy a energie kolidovaly, prostě teprve teď to funguje! Je to můj nejdelší úspěšný vztah v životě po rozvodu. Takže - proč ne? A pokud to přebolelo i u dcery (když ho nechala ona, tak proč ne), neřešila bych to a šla do toho. Teď jde o to, jestli tam není třeba 30 let do mínusu, to už by bylo asi moc... já říkám, že jedna generace - to ještě jde - a to je těch 20 let (myslím tím i vztahy starší muž a mladší žena).

  superkarma: 0 22.06.2005, 13:39:56
 2. avatar
  [5] Janinas [*]

  Takových chlapů je opravdu málo. Měla bys toho využít a užít si!
  Nejsi ještě důchodkyně a určitě jsi pro něj měla kouzlo.

  superkarma: 0 21.06.2005, 21:26:04
 3. avatar
  [4] Trinii [*]

  superkarma: 0 21.06.2005, 14:51:12
 4. avatar
  [3] Žábina [*]

  tak to je smutný...ale asi by to nedělalo dobrotu...a kdo ví jak by se na to dívala dcera

  superkarma: 0 21.06.2005, 14:29:42
 5. avatar
  [2] Kekka [*]

  Tak takovou matku bych taky chtěla.....

  superkarma: 0 21.06.2005, 14:21:01
 6. avatar
  [1] Hanyna [*]

  To je hezkýýý

  superkarma: 0 21.06.2005, 14:19:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme