Bulvár

Byl to jen pán, kterého jsem se bála

Jaký byl či je můj táta?

Jediná vzpomínka na něj do doby, než se naši rozvedli, je: rána na bok, velké ledování poté /zřejmě jsem byla za něco bita/. Pak už to byl jen pán, kterého jsem se bála /nechutnosti kolem rozvodu: trhal utěrky na půl – nepočítal, ale fakt je trhal na půl – to jen pro ilustraci/.

Pak to byl pán, ke kterému patřil povzdech – tak zase nic – tedy, že nepřišlo žádné výživné – když přišel na to, že by ho mohli zavřít, tak posílal 20 Kčs – snaha se cení.

Když jsem se vdala a nastěhovali jsme se do prvního pronájmu, tak vyhledal moji mamču a přišel žádat o to, ať se k němu proboha nehlásím, protože to by nevlastní bráška těžce snášel. Já přitom vůbec netušila, že bydlím ve vchodě vedle něho, natož abych se k němu hlásila. A ejhle – narodil se mi syn a najednou se tatínek sám přihlásil – on měl totiž VNUKA!!!!!!

Že se mi tři roky předtím narodila dcera, to raději nevěděl. Přesto jsem se dokázala s ním sejít, a výsledek? Díky němu mám skvělého brášku (už byl ve věku, kdy se mu objevení sester jako jedináčkovi děsně líbilo, a to netušil, že jich v průběhu let ještě přibude)  a parťáka na blbosti pro své děti a také jednu prima známou na pokec (tátovu druhou ženu).

A mé vztahy s tátou dnes? Když se potkáme, tak se pozdravíme – víc nic. Dnes už to nebolí. Naštěstí jsem měla a mám skvělého dědu, který mužský element v rodině nahrazoval, takže mi táta fakt nechyběl. A ještě něco – musím poděkovat i mamče, jak naši výchovu skvěle zvládla i bez táty.

Díky moc

...


Děkujeme za zajímavý, i když neveselý příběh.

redakce@zena-in.cz

   
19.10.2006 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] bednaroi [*]

    tak to mi pripomina meho tatu,se kterym se mati i po opakovanem biti jak nas deti tak ji nerozvedla do dneska, ale ted je ochotna to udelat v pripade,ze muj otec opravdu nehodla prijmout meho partnera a hodla me zavrhnout kdyz se mu nepodridim a partnera se nevzdam

    superkarma: 0 19.10.2006, 13:35:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme