O jorkšírce, která zcela opanovala malý byt 2+1 píše čtenářka Jana Z., ale nestěžuje si. Byt prostě teď patří Betty, nejkrásnější a nejhodnější kamarádce.

Bydlí pes s člověkem, nebo člověk se psem? V případě čtenářky Jany Z. platí spíš ta druhá varianta...


Již jsem nepsala hodně dlouho, mám teď opravdu málo času, stále věnuji hodně času nemocné mamince a ještě jednou děkuji za podporu, kterou jste mi vy čtenářky poskytly, ale tomuto tématu neodolám.

Bydlíme v bytě 2+1 u jorkšírky Betty. Tak to opravdu je. Dlouho jsme váhali a jednoho dne přišel den D. Joršírka jsme chtěli proto, aby se nám vešel do malého bytu. Od té doby se nám život změnil, ale k lepšímu. Již žijeme sami a tento drobeček nám zaplnil mezeru, která tu zůstala po dětech. Nebudu lhát, že ta naše Betty je určitě nejkrásnější a nejhodnější. Jak hodně nám změnila život Vám snad přiblíží ukázka z jejího deníčku. Ten jsem psala hlavně pro vnoučata a musela jsem jim to číst jako pohádku.

1) 29.6.205 21.00 hod Betty nejkrásnější a nejhodnější kamarád a přítel pána a paní Zoulových. A JSME TŘI !!!!!!!!!!!!!! ( Měřím 11 cm od hlavičky k ocásku a vážím 400 g.)

betty

2) 16.9.2005 (14 cm váha 750g) Dnes celý den prší a já nejsem ve své kůži. Bolí mě nožička od injekce nebo jak se to jmenuje. Dnes ze mě pán radost mít nebude. Čůrám a kakám kudy chodím. Abych v noci nechodila do obýváku, tak dal pán mezi kuchyň a obývák prkno. Musím si stoupnout na zadní, abych tam viděla. Už mě to prkno pěkně štve!! Tak se alespoň snažím zoubkama vyšroubovat matičky. Jde to pomalu, ale jednou se mi to určitě povede Uvidíte!!!

betty

3) Betty spala 3 roky v pelíšku, kde spí dnes to pochopí snad každý.

betty

Jana Z.

Pozn. red. Text neprošel redakční korekturou.

(Foto) téma dne 10. září 2012: Vaše psí rasa

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. V poslední odpolední novince se dozvíte, kterou čtenářku jsem odměnil pamlsky od Pedigree v celkové hodnotě takřka 700 korun, které je partnerem dnešního tématu.

  • Granule Pedigree Vital Protection, varianta Adult dogs s hovězím a drůbežím masem, 7,2 kg (3x2,4 kg, tj. 30 krmných dávek/zásoba na měsíc) (foto níže je pouze ilustrační s větším balením týž granulí)
  • Dentální pamlsky Pedigree DentaStix, varianta Medium, 28 ks (zásoba na měsíc)

A kterých 5 čtenářek za svůj příspěvek získalo slíbených 2.000 extra bodyů do zářijové části naší Věrnostní soutěže!

denta pedigreepedigree

Reklama