Pour Femme - esenci klenotnického umění

Bvlgari představuje po boku svých moderně klasických kompozicí Pour Femme, dvojici nových vůní pro ženy Voile de Jasmin a Rose. Nová podoba rovněž naznačuje, jakým směrem se nyní vydává značka Bvlgari, která hodlá vzdát svými novými výtvory poctu samotné esenci klasického klenotnického umění.

Nejdůmyslnějšími a nejrafinovanějšími cestami rozvíjí Bvlgari své nejklasičtější kompozice do nové kolekce plné moderní harmonie vybraných svůdných tónů. Výsledkem je čistá a elegantní interpretace klenotnické duše.
Zachycením nedostižného charisma ženy Bvlgari, které dotyčná potvrzuje svou voňavou aurou, je trojice dámských vůní linie Pour Femme. Pomocí jejich mimořádně rafinované elegance okouzluje, překvapuje a dokonale reprezentuje míru sofistikovanosti, aniž by se hodlala vzdávat vlastního „já“. Svou smyslnou vášeň nestaví každému hned na odiv, ale o to víc pak překvapí její hloubka a chuť po poznání, díky níž se málokdy brání novému a neznámému.

Pour Femme
Klasická dámská vůně Pour Femme, která vystihuje tradici značky Bvlgari, se nyní představuje v novém „modelu“ podtrhujícím její ušlechtilý a zářivý charakter. Dokonale harmonické prolnutí vybraných esencí je poctou mimořádné ženské bytosti toužící opět objevit luxus ve spojení s prvotřídní kvalitou.
Otevírá ji kytice svěžích a křišťálově čistých tónů, které vzápětí nahradí květinové srdce, jemuž vévodí jasmín sambac – vzácná ingredience sbíraná výhradně za ranního rozbřesku, kdy je vůně květů nejintenzivnější. Následuje jemně svůdná nóta mimóz z francouzského Grasse a růže odrůdy Prelude, která tu byla vůbec poprvé představena coby vonná složka parfému, zdůrazňující nadčasovou eleganci celé koncepce. Fialky pak přidávají na něze a vitalitě, kdežto pižmo a florentinské kosatce tvoří pomyslnou pudrovou tečku.

 

Voile de Jasmín
Svěží a mladistvá duše Pour Femme se nyní převtěluje do Voile de Jasmin plné rafinované a svůdné ženskosti symbolizovanou smyslným půvabem základní ingredience – jasmínových kvítků.
Jakmile se Voile de Jasmin rozvoní, objeví se v ní jiskřivé chvění vycházející z mimózy z Grasse a bergamotu. Srdce Voile de Jasmin je zahaleno do sladce průzračných a osvěžujících okvětních lístků jasmínu sambac, které spolu s růží „Prelude“ a konvalinkou lesní dodávají celé kompozici na daleko sametovějším a smyslnějším doteku.
Florentinský kosatec a pižmo doplňují vůni jemným a sušším akordem.

 

 

Rose Essentielle
Je samou podstatou vášně skrytou v Pour Femme. Její svůdné tóny osloví ženu, která se nebojí prezentovat svou smyslnou eleganci aniž by sklouzávala do nevkusu. Rose Essentielle je holdem nejvášnivější ze všech květin – nádherně rozvité růži na vysokém stonku, která okouzluje v kytici i jako jediný exemplář.
Vůně otevírá sytý tón turecké růže zjemněné dotekem ušlechtilé růže „Prelude“ – toto spojení vytváří mimořádně smyslný akord, který vzápětí zjemňuje dotek jasmínu sambac, ostružinových a něžně fialkových tónů.
Sytý akord závěru Rose Essentielle tvoří hřejivá smyslnost santálového dřeva a okouzlující svůdnost pačuli.

 

Bvlgari pour Femme                Rose Essentielle                       Voile de Jasmin
EdP   50 ml      2.199,-            EdP   50 ml      2.359,-            EdP   50 ml      1.859,-
EdP 100 ml      2.599,-            EdP 100 ml      3.459,-                        EdP 100 ml      2.689,-
Body Lotion     1.599,-            Body Lotion     1.349,-                       

Nová tvář POUR FEMME
Ve své nové tiskové a TV kampani odhaluje Bvlgari novou tvář své klasické, ale přesto moderní vůně Pour Femme, kterou je světově proslulá topmodelka Kate Moss.
Dnes již klasická vůně, která byla poprvé představena v roce 1994, se brzy stala jednou z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších napříč světadíly. Nyní oslavuje Bvlgari její nadčasovou krásu nově pojatým flakónem a rovněž novou kampaní.
Kampaň vznikala v Barceloně pod vedením dvojice renomovaných módních fotografů Merta Alase a Marcuse Piggotta a je v ní zachycen okouzlující půvab Kate Moss, která tu představuje rafinované ztělesnění ženské duše Pour Femme.
V úchvatném kontrastu černé a bílé se před námi odehrává setkání ženy a její vůně. Fascinující pohyby modelky se prolínají v neodolatelně svůdné hře s liniemi flakónu  Pour Femme. Absolutní ženskost se tu snoubí s dokonalostí vůně odrážející se ve vzácném diamantu vybroušeném do podoby kapky. Výsledkem je esence okamžiku zachycená do podoby ušlechtilé vůně.

Kate Moss zdobí nádherná souprava diamantových šperků Bvlgari. K absolutnímu vrcholu klenotnického umění patří náhrdelník z 18 karátového zlata se 110 srdcově broušenými diamanty (59.74 karátů), 80 briliantově broušenými diamanty (10.50 karátů) a pavé broušenými diamanty (4.50 karátů) doplněný náušnicemi z bílého zlata a srdcově broušenými diamanty.

Jedinečné vůně Bvlgari, tak jako spoustu jiných neleznete na stránkách http://www.fann.cz !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama