Značka Bvlgari představuje novou mužnou vůni Bvlgari Man in Black. Parfémová voda s neo-orientálními prvky je už třetí reinkarnací konceptu „Bvlgari Man“ a následuje celosvětově úspěšné kompozice  Bvlgari Man a Bvlgari Man Extreme.

Bvlgari Man in Black hledá v moderním muži stopu antických bohů. Stejně jako Vulkán - charismatický bůh ohně a lávy – využívá i nová vůně síly země kolem Středozemského moře a nepopírá, že svou moc čerpá z toho nejcennějšího, co inkriminovaná oblast nabízí. Výsledkem je pánská vůně ztělesňující nezaměnitelnou mužnost s moderním pohledem na svět.  

Bulgari

Svým aktuálním „ohnivým“ projektem končí značka Bvlgari mimořádný cyklus, v němž se legendární tradice šperkařského domu Bvlgari ponořila hluboko do mytologie, aby jej propojila se svým vlastním římským dědictvím a vykouzlila z jejich spojení přesvědčivý příběh o zrození moderního člověka s božskou podstatou.

Inspirací se stal Vulkán - římský bůh ohně a černého řemesla a také patron všech kovářů. Vulkán vždy reprezentoval magický oheň na zemi a měl proto blíž lidem než k chadnému Olympu. Římané jej každoročně uctívali při vulkanáliích – svátek ohně (23.8.).

INSPIRACE
Vulkán byl nejvyššími bohy a zároveň svými rodiči Jupiterem a Junonou svržen z Olympu na Zem a spadl do Středozemního moře, kde jej zachránily a vychovaly nymfy Thetis a Eurynome. Zde, ve svém novém domově pod ochranou nymf si Vulkán založil své vlastní království pod povrchem ostrova obklopeného sopkami. Vytvořil zde řadu mistrovských děl – především šperků a zbraní ze železa, stříbra, zlata a platiny, které zaujaly samotné bohy, a ti Vulkána opět pozdvihli k sobě na Olymp. Přesto se raději vracel na Zemi, ze které čerpal svou sílu a které byl vděčný za vlídné přijetí.

Právě tato mytologie inspirovala vznik nejnovější vůně z linie „Bvlgari Man“. Před vámi se zjevuje Vulkán 21. století  - individuální hrdina, který – i navzdory nepřízni osudu – nepřestává vnímat svou božskou podstatu. Země je mu pak nevyčerpatelným zdrojem síly i inspirace.

VŮNĚ
Bvlgari Man in Black je moderní, neo-orientální vůní, která má mezi pánskými kompozicemi zcela výjimečné postavení. Navzdory zažitým zásadám se v ní objevují květy tuberóz, které v kontrastu s kůží, ambrou a tabákem, doplněné fazolkami tonka, překvapují svým ryze maskulinním vyzněním.  

HLAVA - pikantní tabák, rum s jantarovým odstínem
Je libo přípitek jantarově se třpytícím elixírem doplněným jemným podtónem tabáku? Pak jste tu správně – Bvlgari Man in Black se právě otevírá v jedinečném, ryze mužném akordu.

SRDCE - tuberóza, kosatec, kůže
Emocionální srdce plné silných a ušlechtilých tónů doslova magnetizuje přítomností tuberózy, jejíž harmonickou vůni vyvažují kosatec a kůže tvořící dohromady jedinečnou mužnost v moderně autentickém stylu.

ZÁKLAD - benzoin, fazolky tonka, guajakové dřevo
Podmanivě hřejivé tóny benzoinu se prolínají s tvrdostí guajakového dřeva zintenzivňujícího úvodní tabákové aroma. K dokonalosti pak celou kompozici dovádí přítomnost fazolek tonka.

Parfumér: Alberto Morillas

FLAKÓN a KRABIČKA
Dynamicky svislé linie flakónu Bvlgari Man in Black v odstínu ebenové černě vyvolávají vzpomínky na vulkanické skály na Stromboli a dalších Liparských ostrovech. Vše je zahaleno do matně černého pláště a zvýrazněno zlatě zářícím logem BVLGARI. Čistá monolitická forma flakónu je „osvětlena“ jen třpytivými záblesky leštěného kovu v odstínu roztavené lávy na uzávěru, na logu a názvu vůně na jeho přední straně.

Bulgari

LINIE

  • Eau de Parfum 30 ml                                    1 479 Kč
  • Eau de Parfum 60 ml                                    2 019 Kč
  • Eau de Parfum 100 ml                                  2 689 Kč
  • Shampoo and Shower Gel 200 ml                   880 Kč
  • After Shave Balm 100 ml                              1 120 Kč
  • Shaving Soap 100 gr                                        745 Kč
Reklama