Když šla čtenářka Kukiopas 24. 12. večer odnést dárky babičce a dědovi, byla u jednoho menšího parkoviště svědkem erotických radovánek...

Vánoce jsou svátky klidu, míru a lásky. Akcent na to poslední brala dvojice, která vzbudila rozruch na jednom menším parkovišti. Očité svědectví zaslala čtenářka Kukiopas...


Mám veselý zážitek ze štědrovečerní noci. Ale nebyla jsem aktérem, jen pozorovatelem, ještě s mým synem a desítkami lidí, kteří šli na půlnoční mši.

Po večeři chodíme navštívit babičku s dědou a neseme jim dárky. Jdeme přes celé hezky svítící město a na zpáteční cestě potkáváme známé, kteří jdou na půlnoční, pozdravíme je a popřejeme hezké svátky.

No a na takovém menším parkovišti u hřbitova stálo auto, zevnitř řvalo hlasité techno a do toho byly slyšet výkřiky muže a ženy, ze kterých bylo všem zkušeným naprosto jasné, při jaké bohulibé činnosti zvuky vydávají. Zvlášť když se to dobře odpérované auto houpalo pěkně do rytmu. Asi si ti dva v autě mysleli, že ta hudba zvuky překryje.

Parkoviště je obvykle v noci naprosto opuštěné, jenže oni si neuvědomili, že kolem vede cesta do kostela. No a tak se odvázali.

My jsme se synem hlasitě rozesmáli, ženatí pánové se před svými zaraženými polovičkami jen potutelně usmívali a tvářili se, že si ničeho nevšimli, babičky v krojích se zastavovaly a křižovaly se. Nějací rozpustilí mladíci pak kolem auta házeli bouchací kuličky a tím asi ty dva uvnitř auta rozptýlili.

Škoda, jejich Štědrý večer byl určitě šťastný a veselý, nemyslíte?

Kukiopas 

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Denní soutěž 27.12.2012

  • Souřadnice: 1 - 5 - 4 - 2

Co se souřadnicemi dělat se dozvíte dnes v 15.00 hodin.

Téma dne 27. 12. 2012: Jak jste prožily Vánoce?

  • Stalo se u vás o Štědrém dnu něco neočekávaného?
  • Měly jste bohatého Ježíška?
  • Z jakého dárku jste měly největší radost?
  • Máte nějaké vydařené fotky z letošních Vánoc?

Své odpovědi na tyto otázky posílejte ideálně formou příběhů na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději do 27. 12. 2012 a 15.00 hodin. Můžete přihodit i rozumné množství fotek stromečku, štědrovečerní tabule a tak... Jako dárek pro jednu z přispěvatelek tu mám tři Vánoční čaje a jeden Diář na rok 2013, to vše od firmy Albi.

čaje a diář

Reklama