Rok končí a když se nad ním zamyslím, nedošlo v mém životě a v mojí rodině k žádným velkým změnám. K tomu dodávám - zaplať pámbůh! Lyžařský zájezd v Alpách, kam jezdíme každý rok, byl krásný. Letní dovolená se taky povedla. Zdraví nám docela sloužilo (klep, klep, klep). Rodina drží pohromadě a máme se rádi.

Ale přece jedna událost změnila můj pohled na svět. Náš výborný kamarád těžce onemocněl. Statečně se s nemocí pere, přesto ho vidíme jak hubne, je bledý a jeho oči jako by se zvětšovaly. Často na něj myslíme, cítíme bezmoc a najednou se nám naše starosti zdají být menší.

Ať se přihodí cokoliv, jsem přesvědčená, že všechno zvládneme, hlavně, že je nám dopřáno zdraví. Tohle se vždycky říkává, málem jako klišé, ale já teď skutečně cítím, že je to pravda. Kamarádovi moc přeji v jeho nemoci důvod k optimismu, už proto, že změnil můj pohled na život. Přeji hodně zdraví všem.

Bugy

Text nebyl redakcí upraven

Jen tak dál, Bugy. A vašemu kamarádovi držíme palce!

Dnes si budeme povídat o tom, co rok dal, o tom, co se nám v roce 2009 podařilo, na co můžeme být hrdí a co pěkného nás potkalo. Vdala jste se? Narodilo se vám vytoužené miminko? Povýšili vás? Vyhrála jste v loterii? Našla jste si lepší práci, chlapa nebo skvělou kamarádku? Napište nám o tom!

Své příběhy, úvahy a zamyšlení, která můžete doplnit i fotkou, posílejte na známou e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a ten nejlepší jako vždy odměníme!

Reklama