Bulvár

Budu komárem a hadem

Říkala jsem si, že bych se ráda převtělila do nějakého krásného zvířete. Do takové kůže porostlé srstí, kterou lidé obdivují, mazlí se s ní, podstrojují jí, fotí a vlepují do alb ke členům rodiny. Ale nakonec proč by se měl člověk stát jen něčím, co sám miluje? Rozhodla jsem se zkusit opak – stanu se zvířetem, které většina lidí nemá ráda, ale zároveň ho respektuje. No a poznám život ze strany mnou nenáviděného!

Samozřejmě nemusím dlouho váhat! Za prvé se stanu komárem! Otravují lidi už od pravěku a stále jim nehrozí vyhynutí. Ba právě naopak – hojně se množí, šklebí se nazuřeným človíčkům a nesnesitelně bzučí. Hlavně mě láká představa, že bych mohla vypít krev lidem, kteří ji sami pijí ostatním, a tím se jim tak trochu pomstít za to, že je ještě nikam nezavřeli do chládku.

Komár vlastní ohromnou moc – každý kvůli němu v noci rád vstane a snaží se jej dostat. Ani by mi nevadilo občasné nasprejování nebo ubití plácačkou – komáři mají jednu výhodu: existuje jich vždy tolik, že se můžu vyskytovat v mnoha stejných provedeních i bez naklonování! Takže pár desítek mých vlastních smrtí na jihu Čech mi bude úplně fuk, když bydlím i na ostatních světových stranách!

Za druhé bych si přála hadí kůži. Pokaždé, když vidím hada, tak mi tuhne krev v žilách. Plazila bych se ve stínu trav a slunila se vedle dek s lidmi, kteří se opalují. Syčela bych a poté se svíjela smíchy, jak se ti mocní snaží dostat k nějaké zbrani a nemohou, protože se z nich staly sloupy! No a v případě, že bych bydlela někde v tropech, houpala bych se na větvích a v případě náhlého pádu třeba škrtila. Jenže bych ráda dusila spravedlivě, ale o tom nemohu napsat, protože neznám ještě tu hadí spravedlnost.
 
Hezký den ženám-in přeje

Margaretka


Milá Margaretko,
určitě by to byla zajímavá zkušenost. A tím hadem být podle čínského kalendáře můžete. Je to docela příjemné znamení u nich. V Číně taky hady jedí. Komáry ne, ale zabíjejí je bezesporu taky. Zkrátka to nebudete mít lehké.:)

Pokud chcete být nějaké zvíře, napište nám na redakce@zena-in.cz. Uvidíme, co se s tím dá dělat.:)

   
31.01.2007 - Společnost - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Cinderela [*]

  Margaretka:Ta mlékomilka určitě zmizela spolu s těmi Tvými cereáliemi v Tvém trávicím ústrojí.

  superkarma: 0 31.01.2007, 21:25:52
 2. avatar
  [2] Margaretka [*]

  gerda: To máš pravdu, ty mrňavý jsou pěkně protivný:) Zrovna včera mi nějaká mlékomilka obletovala misku cereálií s mlíkem a byla děsně dotěrná, klidně si sedla i na lupínek. No ani nevím, kde nakonec skončila:)

  superkarma: 0 31.01.2007, 14:19:50
 3. avatar
  [1] gerda [*]

  ještě protivnější než komár je možná octomilka. Sice neštípe a nekvílí do ucha, ale zato nalétává do oka, do nosní dírky a zaboha ji člověk nemůže zabít!

  superkarma: 0 31.01.2007, 14:13:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme