Budu chodit pěšky!

Čtenářka Iva si slíbila, že udělá něco pro své zdraví a začne chodit pěšky. Jak dopadla její první túra?

Krásný den!
Bohužel, nemám příliš mnoho pohybu.Mám sedavé zaměstnání  a všude jezdím autem. Pojala jsem rozhodnutí, chodit na angličtinu pěšky. Aspoň pro své zdraví něco udělám. Když ovšem bude hezky. Včera jsem  poprvé začala svůj záměr realizovat. Pohledem z okna jsem se ujistila,  že venku je pořád ještě krásně. Vzala jsem si lehčí bundu a s úsměvem jsem  se vydala za lepší  kondici a postavou štíhlejší. Venku už tak úplně teplo nebylo, ale mezi paneláky obvykle dost profukuje, říkala jsem si.  Přitáhla jsem si bundičku k tělu, natáhla sluneční brýle a rázně vykročila. Už za prvním rohem mne rozbolely nohy. Také obloha začala povážlivě šednout. Že by za to mohly ty zrcadlovky? Postrčila jsem je na čelo, ale mraky nezmizely. Zato začalo lehce mizet moje nadšení. Když jsem míjela autobusovou zastávku, raději jsem odvrátila hlavu na druhou stranu, abych nepodlehla pokušení. Pohléla jsem na hodinky, do konce plánované půlhodinky moc nescházelo, ale učebna byla ještě notný kus cesty přede mnou. Naštěstí jsem vyrazila dříve.( myslela jsem si bláhově, že si dám  v kavárně na rohu kafíčko)
Takže jsem nakonec přišla přece jen včas. S úlevou jsem se rozvalila v lavici a natáhla nohy. Bolely tolik, že jsem se na gramatiku moc nesoustředila. Po lekci mi spolužák nabídl, že mne sveze domů, bydlí nedaleko. To se přece odmítnout nedalo. 
S díky jsem přijala.
A příští pondělí
To se teprve uvidí!
Iva
Text nebyl redakčně upraven


Děkuji, Ivo, za váš příspěvek. Fandím vám a věřím, že tenhle slib dodržíte. Víte, my máme redakci v 5. patře přímo pod střechou. A již 14 dní nám vyměňují výtah. Ještě to 14 dní bude trvat. Nějakých 124 schodů to je. Kdybyste viděla první dny některé holky z redakce po výstupu do kanceláře, asi byste jako já hubla smíchem. Ale teď po 14 dnech i Saša Stušková lítá po schodech jako čert. A hubne. Možná ale začne tloustnout. Uvažuje, že to zvládne i 2x denně a začne chodit na obědy…

Dnes jsou tématem dne  NESPLNĚNÉ SLIBY.

Dala jste někdy slib, který jste nesplnila? Proč? Mrzí vás to?
Dostala jste slib, na kterém vám záleželo, a nebyl splněn? Vypište se z té křivdy a popište toho bídáka, nebo bídačku.
A vůbec jsou sliby, o kterých víte, že nikdy nemohou být splněny a tak na ně nevěříte?
A co přísahy?

Myslím, že k tomuto tématu vymyslíte spoustu podtémat. Tak mne jimi zahrňte. Čekám na e-mailu

redakce@zena-in.cz

A slibuju, že jednu z vás, tu, jejíž příspěvek se mi bude líbit, nebo mne velmi zaujme, se pokusím překvapit. A pokusím se ji překvapit již dnes. A tak nečekejte na poslední chvíli, protože výhodu budou mít ty, které napíší již dopoledne!

Reklama