V létě se každá z nás chce cítit jednoduše „v pohodě” za jakékoli situace. Aby to tak mohlo být, je důležitá kvalitní hygiena, kterou vám Kotex® poskytne.

Blíží se čas dovolených, který si chce každý užít nejlépe, jak je to jen možné – tedy bez jakýchkoli omezení, které by nám mohla připravit třeba příroda. Rozhodně vás o dovolené čekají zážitky, na které budete vzpomínat po celý zbytek roku a bylo by škoda, kdyby měly být zakaleny nepříjemnými pocity. Ať už chcete chodit po horách, jezdit na kole nebo se koupat v moři, měly byste myslet hlavně na sebe a na to, co prožíváte se svými blízkými.

 

Aby všechno běželo jako na drátkách, potřebujete pomocníka, na kterého je spolehnutí, ale o kterém budete vědět jenom vy. Tampony Kotex® jsou zcela diskrétní a maximálně spolehlivé.

 


Navíc na ja
ře tohoto roku došlo k změnám v technologii výroby taponů Kotex®! Tampon je nyní měkčí a pružnější, zlepšili jsme pro vás i jeho tvar. Tampony Kotex® mají nyní zaoblenější špičku, která ještě více usnadňuje jejich bezpečné a pohodlné zavádění. Zlepšení zaznamenáte na jejich přizpůsobivosti právě k vašemu tělu.

 


Rozhodně oceníte i diskrétní balení a jednoduché a praktické otevírání – nyní stačí pouze otočit a otevřít!

 


Tampony Kotex® se vyrábějí ve třech provedeních (mini, normal, super), které od sebe rozlišíte podle symbolů jahody, rtěnky a srdíčka.

 


Jahoda v sobě skrývá velikost mini a je připravena pro slabé krvácení. Symbol  rtěnky na balení označuje velikost normal, které jsou určeny pro středně silné krvácení. Symbol srdíčko označuje balení tamponů velikosti super, které jsou vhodné pro silné krvácení.

Všechny jsou důmyslně zabalené a umí být dokonale diskrétní. Vybalí se rychlým otočením a snadno se zavádějí – není nic snazšího.

 


Přednosti tamponů Kotex

 

  • nyní se lépe přizpůsobí vašemu tělu a skvěle Vás ochrání
  • jsou kvaltní a výborně absorbují
  • jednoduché a praktické otevíraní, stačí jen otočit a otevřít
  • poťeší Vás unikátní, moderní a zároveň diskrétní design

 


A navíc fantastická letní nabídka! Speciální balení Kotex® tamponů 16 ks – 2+1 grátis ve všech velikostech za cenu 87,90 Kč!

 


Všechny produkty značky
Kotex® najdete na stránkách www.kotex.cz

Reklama