sabJedna z nejlepších českých sportovkyň, olympijská vítězka a světová rekordmanka, rychlobruslařka Martina Sáblíková fotila kampaň pro NORDBLANC. Respektovaná osobnost, která je jedničkou v rychlobruslení a nově má k tomu „našlápnuto" i v silniční cyklistice, tak uzavřela spolupráci se značkou, která si v posledních letech vydobyla významné a nepřehlédnutelné jméno na trhu s outdoorovým, sportovním a moderním streetovým oblečení. „Jsem ráda, že mohu spojit své jméno právě s touto značkou, neboť jsem si ji oblíbila již před uzavřením spolupráce,“ říká Martina, která na focení dorazila v oblečení NORDBLANC.

Značka NORDBLANC nabízí sportovní a outdoorové zboží, u kterého je kladen důraz přede-vším na kvalitní materiál, aktuální technologie, funkčnost a praktičnost výrobků, moderní design a vyváženou cenu. Výrobky svým zpracováním nabízejí uživateli vysoký komfort a do velké míry tak zkvalitní sportovní a volnočasové aktivity. Na trhu působí od roku 2003 a svůj největší rozvoj zaznamenala v posledních třech letech.

Kolekce jsou navrhovány speciálně pro každé roční období a zahrnují široké spektrum výrobků pro dospělé a děti. Dle využití lze kolekci rozdělit na sekce Ski & Snowboard, Outdoor performance a Active.

sa

S každou novou sezónou NORDBLANC postupuje kupředu v oblasti technologie a nabízí stále zajímavější a profesionálněji pojaté odívání pro zákazníky všech věkových kategorií. Kromě pánských a dámských oděvů se nově věnuje také dětským outdoorovým výrobkům, proto se i ti nejmladší mohou obléci do stejně kvalitního a funkčního oblečení jako jejich rodiče.sab

Nová zimní kolekce podzim/zima 2010-11 byla navržena v souladu s aktuálními trendy v pestrých barvách. Nabízí kvalitní lyžařské a snowboardové oblečení, propracované bundy a kalhoty z materiálů, zajišťujících ochranu proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Nezanedbatelnou součástí kolekce je široký sortiment stále více důležitého funkčního prádla.

Buďte cool s novou kolekcí značky NORDBLANC podzim/zima 2010-11! Dnes zaměřeno na mikiny!

Jako žena určitě oceníte slušivou a funkční kolekci mikin. Výrazně dámský střih je to, co vás u této kolekce zaujme na první pohled, protože každá ženy kouká nejen na funkčnost oblečení, ale také na lichotivý střih a barevné provedení, které musí ladit s celkovým „outfitem". Pro všechny z Vás, které se chcete líbit nejen ve společnosti, ale i na procházce, lyžích nebo při chvilkách odpočinku přinášíme několik tipů z kolekce NORDBLANC podzim/zima 2010-11.

Mikina dámská NBFLS2097

nordStylová dámská mikina, kterou si můžete vybrat v několika barevných variantách. Ve velikos-tech 34 -44. Tuto slušivou mikinu se zipem a kapucou si můžete pořídit za 1 295 Kč.

Mikina dámská NBFLS2107

nordPohodlná a odlehčená mikina, která se hodí pro volné chvilky i při sportu. Vybrat si můžete ze široké škály módních barev. Nápaditý květinový vzor, podtrhuje ženskou jemnost. Ve veli-kostech 34 -44. Tuto slušivou mikinu se zipem a kapucou si můžete pořídit za 1 095 Kč

Mikina dámská NBFLS2108

nordVíte co je fialové peklo? Pokud ne, podívejte se na nabídku této mikiny a pochopíte, že fialo-vé peklo je pro nadcházející zimní dny, ta pravá barva, která Vám ve Vašem šatníku nemůže chybět. Ve velikostech 34 -44. Tuto nadčasovou mikinu si můžete pořídit za 1 295 Kč.

Více módní inspirace najdete na stránkách www.nordblanc.com.

nord

Reklama