Výrazné stíny, metalické gelové linky na oči, laky na nehty s vysokým leskem: to jsou přípravky, které budou tento podzim na titulních stránkách. Tuto sezónu totiž budou všichni nosit Mary Kay.

Runway Bold Duo gelových očních linek

linkyPřesnost tužky se snoubí s intenzitou tekutiny v jedné gelové oční lince. Složení je tak krémové, že je přípravek dodáván v lahvičce se speciálním štětečkovým aplikátorem. Dobře se přenáší a snadno aplikuje - tyto všestranné oční linky vám umožní vytvářet krásné jemné linky pro denní líčení a dodat mu odvážnější nádech.

Díky vysouvacímu štětečku je možné vytvořit jakýkoliv vzhled si přejete. Runway Bold Duo gelových očních linek (limitovaná edice) je součástí kolekce Runway Bold od Mary Kay. Život je vaše přehlídkové molo, nebojte se být odvážná.

 

Runway Bold Paleta očních stínů

stínyRunway Bold Paleta očních stínů (limitovaná edice) je součástí kolekce Runway Bold od Mary Kay. Paleta obsahuje pět očních stínů Rock the Runway: gold, bronze, silver, bold blue a deep blue.

Míchejte a kombinujte barvy pro přitažlivý vzhled. Tyto odolné stíny se nerozmazávají, což může být ideální řešení pro krásky, které mají naspěch. Jsou odolné proti blednutí a krabacení. Jsou lehké. Vhodné pro všechny typy pleti.

 

Runway Bold Lak na nehty

lakRunway Bold Lak na nehty (limitovaná edice). Oba tyto úžasné odstíny laků poskytují zářivou barvu a pevný a stabilní povrch.

Barva nebledne a nehty vypadají zdravě i poté, co lak odstraníte. Život je vaše přehlídkové molo, tak se nebojte být odvážná!

Reklama