Představte si čerstvě utržené pomeranče, omamnou a povzbuzující vůni růže nebo blahodárné olivové mléko. Příroda nabízí mnoho příležitostí pro prožitky smyslnosti a tělesné a duševní pohody. A ta k létu přece patří!

 

S  řadou Fa Natural teď můžete takové okamžiky zažívat kdykoli. Díky kombinaci okouzlujících přírodních vůní a výživného rostlinného mléka přinášejí přípravky Fa Natural & Soft intenzivní zážitek a výjimečně jemnou péči o vaši pokožku. Subřada Natural & Pure s pečujícími vitaminy a výtažky z pomeranče nebo broskve stimuluje vaše smysly lehkou ovocnou nebo květinovou vůní a příjemně osvěží. Moderní, barevný design těchto produktů navíc vynikne v každé koupelně. Fa Natural otevírá nové dimenze svěžesti a otevírá dveře do světa voňavé přírodní péče.

 

Jaký je náš tip pro horké letní dny?

Trvalý prožitek svěžesti z ovoce a čistou svěžest inspirovanou přírodou přinášejí spolehlivé deodoranty s lehkými přírodními vůněmi Fa Natural & Pure Citrus a Fa Natural & Pure Růže. Osvědčená 24hodinová ochrana deosprejů zaručuje nepřekonatelnou svěžest přírody po celý den.

 

Dopřejte si opravdovou chuť přírody s Fa!

Pokud chcete svému tělu dopřát pocit jemné voňavé péče a pohody, můžete se spolehnout na přípravky subřady Fa Natural & Soft. Řada Natural & Soft kombinuje pečující vlastnosti rostlinného mléka a jemné krémové receptury, díky které se na pokožce vytváří ochranný film. Pokožka je citelně jemnější a nádherně hebká. Decentní přírodní vůně růže, citronové trávy či mandlového mléka navíc dokonale umocňují přírodní složení produktů Fa Natural & Soft a díky jim při každodenním sprchování hýčkáte smysly a celé své tělo. Fa Natural & Soft nabízí sprchový gel, tuhé mýdlo, tekuté mýdlo a pěnu do koupele ve variantě Fa Natural & Soft RůžeMandlové mléko a sprchový gel a tuhé mýdlo Fa Natural & Soft Citrónová trávaOlivové mléko.

 

Díky stimulující svěžesti a pečující čistotě si oblíbíte subřadu Fa Natural & Pure. Můžete si vybrat sprchový gel Růže a Mučenka s výtažkem z růže a pečujícími vitaminy a moderní vůní růžové růže nebo sprchový gel Pomeranč a Broskvový květ s výtažkem z pomeranče a pečujícími vitaminy a oživující lehkou pomerančovou vůní pro osvěžující požitek z citrusu. Subřadu Fa Natural & Pure doplňují 2 spolehlivé deodoranty ve variantách Růže a Citrus.

 

Více o kosmetice Fa najdete na www.svezest-fa.cz

Reklama