Styl

Buďte svěží po celý den s inovovanými antiperspiranty Rexona

Co u vás rozhoduje při výběru oblíbeného antiperspirantu? Osvěžující vůně, spolehlivá ochrana před pocením nebo zajímavý obal? S inovovanými dámskými kuličkovými antiperspiranty Rexona můžete mít vše v jednom. Oblíbené kuličky Rexona Aloe Vera, Rexona Shower Clean, Rexona Biorythm a Rexona Linen Dry jsou nyní nově obohacené o speciální technologii Motionsense™ a díky nápadnému designu je mezi ostatními antiperspiranty nepřehlédnete.

Produktove hnizdo rollony Rexona_náhled.jpgPřipravte se na nepřetržitý příliv svěžesti v průběhu celého dne s kuličkovými antiperspiranty Rexona, které nyní nově přichází se speciální technologií Motionsense™. V čem je unikátní? Motionsense™ obsahuje speciální mikrokapsle, které se aktivují pohybem a postupně uvolňují svěžest během celého dne. S těmito antiperspiranty tak zvládnete i náročný program v průběhu celé dne v absolutním klidu a se svěžím pocitem v podpaží. S antiperspiranty Rexona si můžete být jisté, že čím více jste v pohybu, tím lépe fungují.

Motionsense™Objevte tajemství technologie Motionsense™ s kuličkovými antiperspiranty Rexona, na výběr máte ze čtyř osvěžujících vůní. Rexona Aloe Vera přináší spojení přírodní vůně a přirozené krásy, Rexona Shower Clean  nabízí příjemně čistou vůni, která vás v průběhu dne nezradí, Rexona Biorytm přichází s nenápadnou, lehce nasládlou vůni a Rexona Linen Dry s decentní osobitou vůní, která vás neomrzí. Tyto antiperspiranty s nápaditým barevným designem se stanou vaším důvěrným společníkem v pracovních dnech i na cestách.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena kuličkových antiperspirantu deodorantů Rexona Shower Clean, Rexona Linen Dry, Rexona Aloe Vera a Rexona Biorythm (150 ml) je 77,90 Kč.

   
27.10.2014 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Milicent [*]

  Sml67

  superkarma: 0 31.10.2014, 09:56:50
 2. [1] renatkazaj [*]

  mám tu modrou rexonu je super,pěkně voní Sml59Sml67

  superkarma: 0 27.10.2014, 10:24:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme