Bytelný deštník jako dárek za nákup pro zákaznice Marionnaud

Rána a večery začínají být chladné, stmívá se dříve, sluneční paprsky stále častěji zakrývají mraky. Ať se nám to líbí nebo ne, léto brzy vystřídá podzim se svými krásně barevnými, ale také větrnými a deštivými dny. Pro všechny ženy, které nechtějí slevovat na své stylovosti ani v době podzimních plískanic je určena zářijová akce v parfumeriích Marionnaud. Od 16. 9.je zde pro zákaznice připraven DÁREK ZA NÁKUP v hodnotě nad 2.499 Kč v podobě krásného bytelného dřevěného deštníku!

Marionnaud

Zná to jistě každý. Lije jako z konve, fouká silný vítr a vy během rychlé chůze s rukama plnýma tašek zápasíte se skládacím deštníkem, jež se v té nejméně vhodné chvíli rozhodl otočit na druhou stranu. Boj bývá většinou marný a my dorazíme do závětří s jakousi ohnutou pochodní a samozřejmě naprosto promočené. Ano, skládací deštníky jsou prima pro malé neočekávané přeháňky, ale na celodenní slejvák je určitě praktičtější sáhnout po pořádném, pevném deštníku!

Přesně takový, navíc ještě v trendy barvě letošního podzimu nabídne Marionnaud i svým zákaznicím. Fialkový deštník posetý typickým „M“ z loga Marionnaud čeká na všechny zákaznice od 16. 9. 2013 a to jako DÁREK ZA NÁKUP v hodnotě nad 2.499 Kč.

Potěšte se novým parfémem či kosmetikou a jako dárek navíc si odnesete stylový deštník, který vás ani v těch největších deštích nezradí!

Marionnaud

Víte že…

Historie deštníku je skutečně dlouhá, jakýsi první „prototyp“ byl vynalezen před 4000 lety v Egyptě a sloužil k ochraně před sluncem. Začátkem 16. století se stal deštník (tentokrát již skutečně proti dešti) populární v severní Evropě. Nosily ho především ženy, mezi muži deštník proslavil až perský cestovatel a spisovatel Jonas Hanway. První evropské deštníky byly vyrobené ze dřeva a potažené napuštěným, nepromokavým plátnem, se zdobnou vyřezávanou rukojetí z tvrdého dřeva. V roce 1852 vynalezl Samuel Fox ocelovou konstrukci deštníků. Inspirací mu prý byla vyztužená dámská spodnička (krinolína) a dámský korzet. Skládací varianty se objevily až o více než století později.

 

Reklama