jelen

Šperky s jelínky jsou v prodeji od roku 2005. Původně byli navrhovány dvěma autorkami. Design jelínků Deers tvoří samostatně Kamila Písaříková. Každý jelen je originál, každý má své jméno, příběh a je v prodeji i s náhradními díly. Pokud jelen bude mít havárii, odpadne některý z komponentů a noví majitelé ho nebudou moci opravit sami, v krátké době bude odborně ošetřen.

jelen

V prodeji jsou velké brože, minibrože, přívěsky, sponky, čelenky, náušnice a další jelení produkty-na psí obojky. Nově také prstýnky, autorské jelení kabelky i přívěšky na krk, korále, náramky.NOVINKOU je ŘÁD TŘPYTIVÉHO JELÍNKA.

Cena jelena se odvíjí od použitého materiálu, typu jelena a komponentů

Velká brož od 450 korun, minibrož od 330 korun, přívěšek od 450 korun, sponka od 350 korun, čelenka od 400 korun, náušnice od 500 korun.

Použití broušených komponentů Preciosa a Swarovski.
Ke každému jelínkovi certifikát Preciosa-PRAVÝ ČESKÝ KŘIŠŤÁL.

jelen

Šperky jelínků si za svou dobu co jsou na světě získali hodně fanynek a fanoušků, kteří stále častěji doplňují svá stáda. Osvětu dělají i za hranicemi. Stádečka šperků s jelínky Deers.cz putovali skoro do celé Evropy, pobíhají i v Americe, Mexiku, Africe a nově se jelínkům zalíbilo i v Japonsku.
V České Republice si je oblíbili i známé tváře. Šperky s jelínky Deers.cz nosí například Chantal Poullain, Eliška Kaplicky, Míša Maurerová, Lucie Borhyová. Designové kolekce jsou vytvářeny speciálně pro jednotlivé fashion obchody dle tématu či stylu daného obchodu či značky.

Aktuální kolekce:

DISCOTEQUE

jelen

...noční DISCO odlesky... třpytivý taneční parket..geniální pohyby Johna Travolty... geometrické tvary... FIALOVÁ, STŘÍBRNÁ, ZLATÁ A TYRKYSOVÁ v hlavní roli... to jsou jelení odlesky a taneční vlnění V rytmu Deers... srnky vytáhly obtáhlé elastické dresy a mladí koloušci si podupávají do rytmu v decetních černých outfitech... jelínci Deers představují kolekci DISCOTEQUE!

  • Aktuálně v jednání certifikát Crystallized by Swarovski.
  • Připravován je i speciální nový jelení showroom v centru Prahy.

V průběhu října odstartovala nová virtuální galerie www.deers.cz

jelen

Aktuálně si šperky jelínků Deers.cz můžete objednat přes internet

www.beinstyle.cz
www.fler.cz/deers-kamila
www.facebook.com/kamila.pisarikova

Šperky jelínků Deers.cz jsou v prodeji v těchto kamenných shopech

  • Julius fashion shop
  • Pour Pour
  • Mata hari
  • Pet Fashion-Rogz for dogz
  • Love Music
Reklama