Je možné od dárku očekávat více, než aby potěšil a pobavil? Ano, je. Věnuje svým nejbližším něco, co vyjádří nejvěrněji, jak vám na nich záleží. Obdarujte je vzpomínkou na společné chvíle štěstí a radosti. Inspirací vám mohou být osobité hry z nabídky dinodarky.cz od českého výrobce her a hraček Dino Toys.

Dino Toys baví milovníky zábavy už více než 20 let. Teď přichází s novinkou, která v zahraničí slaví velký úspěch. Díky službě dinodarky.cz máte možnost věnovat svým blízkým nevšední dárek v podobě oblíbené společenské hry, kterou „ušijete“ na míru z vlastních fotografií.

hry

Slunná dovolená u moře, rozlučka se svobodou, vánoční pohoda nebo momentka vašich dětí a domácích mazlíčků – to vše se může během chvilky proměnit v puzzle, pexeso nebo Člověče, nezlob se! Stolní zábavu, kterou Češi milují odnepaměti. Takto osobitá hra nejenom utuží rodinné a přátelské vztahy, ale může se stát i výjimečným doplňkem vašeho interiéru!

hry

Ať už si vyberete jakoukoliv z variant – pěti velikostí puzzle, tří velikostí pexesa nebo dvou velikostí „člóbrda“, buďte si jistí, že to bude dárek, na který vaši nejbližší jen tak nezapomenou. Stačí jediné. Jít na rozhraní www.dinodarky.cz, nahrát vlastní fotografie v dostatečné tiskové kvalitě, zvolit si konkrétní verzi dárku a navrhnout vzhled krabice. Případně si ještě můžete hru „vyšperkovat“ rámem či speciální podložkou. Voilà, svůj dárek ve stejné kvalitě, jako jsou všechny deskové hry Dino Toys, máte do týdne doma!

hry

Více na www.dinodarky.cz a www.mojedino.cz.

Cena od 399 Kč

Dino

Reklama