Pokud právě hledáte inspiraci, jaké zimní oblečení na sjezdovky si pořídit, jste tady správně. :) Oblečení na hory musí být kvalitní, aby vás ochránilo před chladem a mrazem, a zároveň by mělo být slušivé a moderní. Připravili jsme pro vás malou módní inspiraci.

SJEZDOVKA

O tom, co všechno musí lyžařská a snowboardová výbava splňovat, bylo už napsáno už mnoho. Přesto neuškodí malá opakovací lekce. Slušivá zimní výbava na hory není levná záležitost, proto mějte na paměti, že základem je kvalitní bunda a kalhoty, které nepropouští vodu. Proti větru a sněžení vás ochrání kapuce a proti prochladnutí zase termoprádlo, které odvádí pot a zajistí správné odvětrávání.

Nepodceňujte také výběr lyžařských doplňků, jako jsou rukavice, čepice, lyžařské brýle a ochranná helma. Pokud dáváte před zimními sporty přednost pěší turistice, do sněhu si pořiďte prodyšné boty s goretexovou membránou, které udrží vaše nohy v teple a suchu.

Tip pro vás: V obchodě vybírejte takové zimní oblečení, které využijete i pro denní nošení do města. Zimní bunda se hodí skvěle k džínám, to celé dolaďte šik čepicí a šálou.

SJEZDOVKA

Ohledně barev - zde žádný módní diktát neexistuje, díky výrazným barvám budete na sjezdovkách hezky vidět, slušet vám bude i černá doplněná například o křiklavé vzory.

A v čem si pobyt na horách naplno užijete? Inspirujte se v naší fotogalerii:

Ilustrační foto: Roxy, foto: archiv firem

ČTĚTE TAKÉ:

Reklama