Jistě se s tím potýkáte taky. Razíte k vodě a nechcete, aby vám z pod okraje plavek vykukovaly nechtěné chloupky. Pryč s nimi! Nejlépe navždy… to je sen skoro každé z nás. Jenže ony potvůrky rostou a rostou. Jak nimi zatočit? Máme pro vás bezva tip.

Stalo se pro vás léto díky neustále lezoucím chloupkům z plavek noční můrou? Nebaví vás již stereotypní holení nebo si chcete pouze zastřihnout chloupky na tříslech, aniž byste musela celá vlézt do sprchy? Bojujete s nůžkami, když si chcete zastřihnout svůj klín? Máte po holení třísel podrážděnou pokožku? Chtěla byste svého partnera zajímavě překvapit?

Nenechte svůj porost ladem, ukažte svou kreativitu a buďte sexy!

Máme pro vás bezva tip – nový zastřihovač chloupků Philips Bikini Perfect speciálně určený pro úpravu oblasti bikin.

Philips Bikini Perfect je malý, ergonomicky tvarovaný a vysoce elegantní zastřihovač, který nabízí nejen možnost zastřihování, ale i holení a precizní tvarování kontur. Je tak speciálně určený pro kreativně smýšlející ženy, jež hledají bezpečnou, efektivní, ale hlavně bezbolestnou možnost zastřihování.

Stříhací jednotka z nerezové oceli s posuvným hřebenem umožňuje zastřižení ve čtyřech délkách od 5 do 9,5 mm.  Výměnná holicí hlava disponuje hypoalergenní planžetou, a minimalizuje tak případné podráždění pokožky. Bikini Perfect je akumulátorový přístroj a po nabití vydrží až 30 minut při běžném používání. Odnímatelná stříhací jednotka má bezúdržbové ostří a velmi snadno se čistí za pomoci přiloženého kartáčku.
 
Nový dámský zastřihovač Bikini Perfect (HP 6362) lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jeho orientační maloobchodní cena je 1 199 Kč.

Jak jste na tom vy? Zastřihujete, či nezastřihujete? Stačí vám depilace chloupků, které jsou vidět, i když máte na sobě plavky, nebo zastřihujete i ty, které vidět nejsou?

Pokud i vy bojujete s chloupky, zastřiháváte si je nebo vymýšlíte různé kreace v tvaru a sestřihu, pak se můžete zúčastnit soutěže a Philips Bikini Perfect vyhrát!
Soutěžit můžete ZDE

Reklama