Kolečkové brusle. Já pamatuji ještě ty čtyřkolečkové, co se přidělávaly na boty. Přiznám se, že jsem to na nich nikdy nezkoušela. Ale ty současné elegantní, barevné s kolečky v jedné řadě a dokonce s „brzdou“, to už je jiné kafe. Koupila jsem je dceři. Počáteční nadšení sice vystřídala lenora a výmluvy, že není terén, ale snad ji jarní počasí a kamarádka donutí je zase obout a jet si zařádit třeba do Stromovky.

Musím se přiznat, že se mi holky na in-linech strašně líbí, někdy se neubráním a musím se za nimi otočit. Všimly jste si, jak mají perfektně vypracovaná lýtka, štíhlá stehna a pevný zadek?
Hned bych to také zkusila, ale bojím se, že bych mohla na stará kolena dopadnout jako Jiří Menzel, který si v záchvatu mladosti zlomil na in-linech nohu. Mám ještě riskovat? Je to tak lákavé!
Jízda na kolečkových bruslích vám nejen vymodeluje božské podstavce, rozproudí krev, zvýší hladinu adrenalinu, zrychlí metabolismus a zlepší kondici, ale budete na nich vypadat mladě. Ach jo, asi si je od dcery půjčím...

Prý dokonce existují i půjčovny, kde si to za poplatek (do stovky) můžete vyzkoušet. Třeba na Hvězdě. To je možná řešení pro ty, které jsem také nahlodala, ale zatím si nejsou jisté.
Ono totiž pořízení slušnějších bot vyjde minimálně na pět tisíc. Ty celoplastové, za pár korun, prý nejsou kvalitní.

A začátečníci by prý měli začínat na čtyřkolečkových. Pětikolečkové jsou určeny pro pokročilé a rychlou jízdu, a nezkušená jezdkyně by tak mohla skončit přinejmenším v prvním křoví. Nezapomeňte ještě na chrániče. Nechci strašit, ale s pády bych raději počítala. Přece jenom je lepší předvídat.
Ale nebojte, s chrániči budete určitě víc sexy než s náplastmi a obvazy.

Tak co, milé ženy-in?
Rozjedete to zjara na kolečkách, nebo už na nich nějaký čas jezdíte?
Jaké to je?
Co byste nám laikům doporučily a před čím byste nás naopak varovaly?

Reklama