Ať už krutá nebo příjemná zima, za chvíli nás stejně doběhne. Kromě ní jsou k vidění nádherné zimní botky, které vám budou dělat radost od podzimního listí až do roztáni posledního sněhu. Pokud je vám důležité vypadat nenápadně nebo naopak chcete vyčnívat z davu, to své si najdete každá v nových, módních kozačkách.

Naprostá klasika, kterou nosila snad každá z nás

Když naše nožky začínají pociťovat první chládek zimy, obuje jim většina z nás právě kozačky. Tuto nestárnoucí klasiku najdete v botníku snad každé z nás. Záleží pouze na vás, jestli jim dáte šanci v nové podobě, nebo oprášíte staré kousky z botníku. Poznejte pocit štěstí, který vás naplní ve chvíli, kdy narazíte na vámi vysněné kozačky. Podle svého gusta si letos vybere opravdu každá z nás. Tak se pokochejte!

Zima plná tmavých tonů

Černá barva se ještě žádnou zimu nezatoulala a není tomu tak ani letos. Královna všech barev vás potěší i tuto zimu, ta se prostě jen tak neztratí. Pokud se vám zdá její nošení už nudné, módní trendy myslely i na vás. Tmavě modrá, tmavě zelená či vínová - tyto barvičky si letošní zimu zaslouží vaší pozornost.

 

boty

 

Střapaté, přesto působí upraveně

Střapce nás doprovázely v posledních letech jara i léta. Jistě vás potěší, že letos na zimu jsou tady kozačky se střapci, se kterými se setkáte snad ve všech obchodech. Zamilujete si je především vy, co rády kombinujete mnoho různých stylů do sebe. Střapce můžete sladit k elegantnímu, rockovému i sportovnímu stylu. Nejde jimi nic pokazit. Probuďte v sobě jejich lásku a budete se těšit pohledy svého okolí.

boty

 

Čím těsnější a vyšší, tím atraktivnější

Královna kozaček je opět na scéně. Ano, letošní zimě šéfují vysoké kozačky až nad kolena. Pokud patříte mezi zmrzlíky, které nedají dopustit na maximální teplo, nadchnou vás teplíčkem nejen vašich chodidel, ale celých nožek. Vysokým holením neodolává ani modelka a návrhářka Kate Moss. Těšte se pohledy okolí jako právě ona. Nebojte se v nich ukázat vaše neodolatelně dlouhé nohy v mini sukni, bude to znamenat vaší výhru.

boty

 

Masivní, přesto praktické

Ne všechny boty z módních přehlídek využijeme k běžnému nošení. Masivní vzhled podrážek si ale zaslouží vaší pozornost. Zamilujete si je nejen proto, že vypadají velmi stylově, ale také proto, že jsou velmi praktické. Potěší hlavně nás, zmrzlíky - masivní podrážka nám chrání nožky od studené země. Nezapomeňte zvolit i zateplený vnitřek a zima na vás bude krátká!

boty

 

Na půl rockérka, na půl romantička

Zimní trendy nezapomněly letos ani na vás, ne příliš drsné rockérky. Potěší vás trochou romantického stylu - každá rockérka by totiž neobula své nožky do moc drsných bot. Nové kozačky lámou svůj drsný vzhled elegantními doplňky, jako jsou řetízky nebo přezky, které teď navíc hodně frčí. Pokud si chcete zachovat ženský vzhled, věřte právě jim.

boty

 

Propadněte kouzlu kombinovaných materiálů

Jít dopředu s módními trendy nebo zůstávat pozadu jako šedá myška, které už si nikdo nevšimne? To, co teď nejvíc frčí, je kombinování různých materiálů. I když jsou v jedné barvě, rozeznáte je hned na první pohled. Nejefektivněji vypadá kombinace lesku a matu, kterou se chlubí většina nových kozaček. Pochlubte se touto kombinaci i vy. A čím více materiálů na kozačce, tím více vám přidají na originalitě.

boty

 

Reklama