Sezona večírků a plesů je v plném proudu. Proč tedy nevyzkoušet odvážnější styl líčení? Měly byste vědět, jaké líčení zvolit, čeho se naopak vyvarovat, ale také jak se po bujaré noci správně a dokonale odlíčit.

belPleť je v zimě světlejší, můžete si tedy dopřávat výraznější barvy očních stínů nebo rtěnky. Vhodné jsou například odstíny šedé, zelené nebo zemitě hnědé. Rtům bude slušet červená, vínová, fialová nebo hnědá rtěnka. Na párty nebo na ples si ale můžete dovolit mnohem výraznější make-up než ve všední den. Ke slavnostním příležitostem se hodí třpyt a lesk. „V prvních řadách se stále drží kouřové líčení ve všech možných barvách. Na večírek si můžete dovolit jak výrazné rty, tak i oči. Působivé jsou například delikátně lesklé stíny ve stříbrné a zlaté variantě. Pokud možno dbejte na přesnost a dokonalý podklad, dopřejte si dostatek klidu a času na líčení. Je to přeci jenom výjimečná příležitost,“ upozornila renomovaná vizážistka Monika Kačerovská a doplnila, že k úpravám make-upu skvěle poslouží například korekční olejové tyčinky Bel Premium. Vejdou se do každé kabelky a hravě jimi opravíte rozmazané oční linky, rtěnku nebo další nepřesnosti. Můžete je sehnat v řetězcích drogerií za doporučenou cenu 29,90 Kč.

belBěhem slavnostních příležitostí, večírků a plesů se většina žen stihne několikrát přepudrovat, zvýraznit oči, přetřít rty leskem nebo rtěnkou. Na pleti tak vznikají nánosy líčidel, které však musí před spaním pryč. Nezáleží na tom, že se po probuzení snažíte dohnat péči o pleť, kterou pak důkladně vyčistíte. Pokud se odlíčíte až ráno, nemá pleť možnost důležitého odpočinku a regenerace ve spánku, kdy odpočívá zbytek těla. Výsledek v podobě předčasných vrásek, ucpaných pórů, vyrážek a unavené pleti na sebe nenechá dlouho čekat.

„Ideálním pomocníkem v situacích, kdy jsme již unavené a potřebujeme mít po ruce něco rychlého a pohodlného k odlíčení jsou vlhčené tampóny Bel,“ doporučuje Monika Kačerovská. Kvalitní vlhčené vatové tampóny Bel Lotion Pads pleť vyčistí, osvěží a hydratují. Jsou napuštěné jemnou odličovací emulzí s neutrálním pH na bázi pleťového mléka a tonika, která nedráždí pleť. Několik kroků náročného odličování tak zvládnete najednou. Díky svému praktickému uzavíratelnému balení je můžete kdykoliv přibalit do kabelky nebo cestovního kufříku. Jsou k dostání za doporučenou cenu 77 Kč.

Více informací najdete na stránkách www.odlicovani.cz.

Reklama