Milé čtenářky a redakce,

 

dostala jsem neuvěřitelnou chuť se s Vámi podělit o všechno, co mi běží hlavou.

Minulý týden jsem byla na dovolené v naprosto úžasném a pohádkovém kraji, kterému se zaslouženě říká Český ráj.

Miluji to tam, miluji lidi, které tam člověk potká. Je to kraj dokonalý pro relaxaci a vyčištění duše.

Dlouhou dobu jsem se trápila vším, co mě provázelo v minulosti a co jsem čekala, že mě bude provázet i do budoucnosti.

 

Jenomže jsem si uvědomila jednu podstatnou věc. Nikdy nebudu s ničím a nikým spokojená, pokud nezačnu pracovat sama na sobě. Musím se mít jednoduše ráda a všechno, co se mi do dnešního dne nevedlo, se změní, protože já na to všechno budu mít sílu.

 

Kolikrát se mi na vašem magazínu stalo, že při čtení reakcí na různé, hlavně nedůležité věci se ze všech stran valila kritika a z některých pisatelek čišel neuvěřitelný negativismus.

Toto je reakce hlavně na články, které Vám píší samy čtenářky.

Nedokážu pochopit, kolik zloby a nenávisti, kousavých poznámek  se ukrývá pod nicky pisatelek, které nikdy nepřispějí svou vlastní tvorbou. I já se někdy nedokáži ubránit a nějakou tu kousavou poznámku pošlu.

 

Ale na vysvětlení toho všeho bych chtěla poprosit všechny, kterým jsem kdykoliv něco podobně nepříjemného napsala, že víckrát se tak nestane, protože většinou tím, že nás dokáže něco tak negativně naladit, je naše vlastní nespokojenost v životě nebo s námi samotnými.

 

Přála bych si, aby každý, než něco vyřkne, se nejdřív podíval sám do sebe a přehodnotil tu první myšlenku, kterou hodí na papír, měli bychom se všichni snažit podpořit je, pochválit, usmát se na ně. Vůbec nic to nestojí a obě strany z toho budou mít naopak nesmírnou radost.

 

Možná si mnoho z Vás bude myslet, že jsem naprostý blázen a možná to tak je, ale v dnešním světě plném zloby a nenávisti si myslím, že obklopovat se lidmi, z kterých je cítit láska, je nezbytná součást našeho bytí. A jsem přesvědčená o skutečnosti, že na tomto magazínu je mnoho takových lidí, kteří se potřebují potěšit a rozptýlit, vypsat se ze svých životních osudů, snů a touhy, a proč jim tedy ze srdce nepopřát, nepotěšit je a nepochválit. Uděláme jim tím obrovskou radost a i my budeme šťastnější.

 

A proto Vám všem přeji krásný den plný radosti a lásky.

Považovala bych tento článek jen za úvahu a zamyšlení, ale chtěla jsem se s Vámi všemi podělit o doufám pozitivní článek.

 

Ryta

Reklama