Domácnost

Budiž tma!

tma

Ke komfortnímu a příjemnému bydlení v podkroví přispívá nejen dostatek čerstvého vzduchu, ale i dostatek denního světla. Někdy je však potřeba střešní okna zastínit a dopřát si naopak stín nebo úplnou tmu.

Denní světlo pozitivně ovlivňuje naši psychickou pohodu. Příznivě působí i při učení, pracovním výkonu nebo při relaxaci. Kolekce rolet a žaluzií VELUX s novým velmi úzkým a elegantním designem bočních vodicích lišt a horního krytu zakrývá méně prosklené plochy střešního okna, a tím umožňuje maximální průchod světla do podkroví (v případě vytažení rolety). Funkčnost a nový atraktivní vzhled rolet a žaluzií vytváří se střešními okny VELUX harmonický celek.

V noci chceme tmu!

tmaJsou chvíle, kdy si však potřebujeme místnosti zatemnit, a to zejména v noci, abychom si dopřáli kvalitní a nerušený spánek, a načerpali tak síly do dalšího dne. Při úplné tmě během noci naše tělo totiž nejlépe regeneruje. Do ložnic či dětských pokojů je proto vhodné použít zcela zatemňující roletu DKL VELUX, která poskytuje nejlepší zatemnění v segmentu zatemňujících doplňků. Dokonalého zatemnění je dosaženo díky důmyslnému řešení, ke kterému patří černý nátěr v postranních lištách a horním krytu, jež zabraňuje odrážení světla do interiéru. Úplného zatemnění je dosaženo i za pomoci nového těsnění mezi rámem okna a lištami rolety.

Zatemňující rolety DKL mají v úzké horní liště ukrytý patentovaný mechanismus dvojitého navíjení s kuličkovými ložisky. Tento dvojitý navíjecí mechanismus navíc zabraňuje opotřebení a blednutí látky rolety. Nová je i ergonomická ovládací lišta, která umožňuje komfortní manipulaci - vytahování a stahování je velmi hladké.

tma

V nabídce je 40 druhů látek zatemňující rolety DKL a lišty lze zvolit v bílé nebo hliníkové barvě. Díky systému Pick&Click! je montáž rolety jednoduchá a netrvá déle než 15 minut.

Více informací najdete ZDE.

   
17.05.2010 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] sdrawa [*]

    Já mám dobré zkušenosti zase s žaluziemi i roletami z Brna. Pořídila jsem si je do celého bytu a kombinuju s tím i doplňky. Moc mě baví aranžmá bytu-rolety. Jejich funkce je bez problému a styl jim rozhodně nechybí.

    superkarma: 0 21.05.2013, 15:00:20
  2. [1] besiktas [*]

    S roletami Velux mám dobré zkušenosti. Jsou z příjemného materiálu a navíjení funguje zatím bez problémů.

    superkarma: 0 29.06.2012, 01:07:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme