Vztahy

Budeš mít nahý zadek! Tvá slonice

Schválně, fandíte téhle ženě? Já ano. Člověk někdy ani neví, s kým vlastně žije. Při jejím vyprávění mě napadalo, že charakter může být křivý, a nemusí to pokaždé být okamžitě patrné.

Co k tomu říci?

lHolka, drž se!

„Když jsme se poznali, což je už pět let, byl to hodný chlap. Začínal podnikat a já mu strašně chtěla pomáhat. Požádali jsme spolu o úvěr, abychom mohli rozjet několik poboček, a dařilo se nám. Jeho nápady byly originální a brzy jsme jeli na první dovolenou.

Bylo to do Řecka a já byla šťastná jako blecha.

Naučila jsem se dělat účetnictví, abychom nemuseli někoho platit zvenčí, a každý den jsem do noci počítala.

Bylo to náročné, ale já to dělala ráda. Byl vděčný a náš vztah byl jedna velká procházka rájem. Všechno nám šlo od ruky, a tak mi ani nevadilo, když jsem po dvou letech zjistila, že čekáme miminko. Pavel měl radost.

Společně jsme se těšili z toho, jak se nám pěkně daří, a navíc jsme se těšili na děcko. 

Svatbu jsme měli v kostele.“

První rána

„Přišla po příchodu z porodnice. Museli mě odvézt rodiče, protože na manžela jsem čekala marně. Ač věděl, že mě pustí s malou domů, musel služebně pryč. To bych pochopila, kdybych se pak náhodou nedozvěděla, že odjel o den dřív.

lNechápu, jak mohl být tak naivní, když všechny zaměstnance znám a fakturu za hotel proplácím. Tenkrát mi to vysvětlil tím, že měl ještě schůzku v Plzni s nějakým partnerem. Dalo by se tomu věřit, já tomu nevěřila, ale upřímně, jsem neměla čas to nijak moc řešit.

Tvrdla mi prsa, měla jsem teplotu a po večerech jsem dělala účetnictví a do toho čajíčky na zaražené větry. Kde měl být, a že to nebyl obchodní partner, se ke mně dostalo až za měsíc.

„Dobří lidé“ vás vždycky rádi informují. Nebyl čas na scény, ale nosila jsem to v sobě. Vzájemně jsme se vzdalovali. On byl čím dál víc pryč a já to nechtěla řešit. Nechtělo se mi ale ani s ním moc mluvit. Omezila jsem se na pracovní debaty okolo firmy.

Nikdy nepřišel, jestli stíhám, jestli nepotřebuji pomoc... změnil se.“

Druhá rána

„Přišla loni na jaře. Když nepočítám soucitné pohledy zaměstnanců, když se jedu podívat po firmách, pozdní příchody a jeho neustále pípající telefon, asi nejvíc mě zasáhlo, když jsem poprvé potřebovala, aby pohlídal malou.

Jela jsem do lázní se zády.

Řekl, že má práci a že to po něm přece nemůžu chtít. Nechtěla. Poprosila jsem rodiče a on slíbil, že si Terezku vezme alespoň na víkend. Byla jsem tam tři neděle. Upletla jsem si nepříjemnou skoliózu. Několikrát jsem mu z lázní volala, ale ani jednou to nevzal. Párkrát telefon i vypnul.

Pak volal sám, pokaždé s historkou, že byl mimo nebo na jednání. Pro malou skutečně v pátek jezdil.
Moje máma si mě ale po návratu zavolala. Řekla, že by se nerada pletla do našeho vztahu, ale že ji poněkud mrzí, když ze mě Pavel dělá vola zcela veřejně.

V sobotu ho totiž potkala s tou slečnou v Tescu.

Dali Terezu do dětského koutku (to mámu napadlo a byla se tam podívat) a vrkali napřed v restauraci a pak byli oba ještě plavat. Řekla, že jí bylo velmi hloupé ho sledovat, ale přece jen jsem její dcera a Terka vnučka. Nedivím se jí.
Tehdy jsem mu poprvé večer projela telefon. Brečela jsem.

Také mi říkal holčičko.

Třetí a poslední

h„Do letoška jsem to nosila v sobě. Nevím, proč jsem mu to třeba hned nevpálila, ale možná jsem potřebovala čas si to všechno přiznat. Udělat z toho nějaký balíček a pojmenovat to. To chvíli trvá.

Sežvýkat fakt, že je nejspíš konec, že už toho člověka nechci, že Tereza bude asi bez táty, že nějaká slečna, o dost mladší než já, bude jezdit k moři za peníze, na které jsme oba dřeli, a já si zničila zdraví, nespala, starala se... To je pořádný krajíc.

Řekla jsem mu, že o ní vím. O sms, o bazénu, dětském koutku v Tescu, o hotelu, když jsem šla s malou z porodnice, o telefonátech i pohledech, které jsem musela skousnout.

Odpověděl mi úplně jiný člověk, než s kterým jsem začínala žít. Byl to cizí chlap, o kterého bych si neopřela ani kolo.

„A co čekáš? Neustále ses motala kolem Terky, nebo jsi chodila doma v teplákách. Hroznej pohled. Nevzrušuješ mě. Strašně jsi ztloustla a nic s tím neděláš. Proč necvičíš? Šel bych se koupat s Tebou, ale stydím se. Všichni mě znají. Mám nějaký postavení a potřebuju, abych mohl jít do společnosti s reprezentativním doprovodem. Né se slonicí.“

Seděla jsem tam a chtěla ho za to zabít. Pak jsem chvíli chtěla zabít sebe.

Pak jsem ale udělala něco úplně jiného.“

Slonice na válečné stezce

„Jsem sice slonice, 89 kg, ale zato jsem se hodně naučila a vím, jak se v některých věcech pohybovat. Protože vím, že není schopen spočítat ani jedna a jedna, protože všechno kolem čísel dělám já, snad se na mě ani nemůže nikdo zlobit, když ho prostě oholím jako lípu.

Budu slonice na válečné stezce.

Všechny firemní peníze jsem teď převedla na nový účet.
Nemá žádnou hotovost, jen firmy a vybavení. A nechť si poradí. Může to prodat.

Třeba mu ta nová reprezentativní známost pomůže tak jako já. Kéž by se při tom ale nezhuntovala, protože jinak ji také vymění.
Jsem u rodičů a požádala jsem o rozvod.

Vezmu si právníka (mám na hodně dobrého) a budu chtít vyrovnání.

Možná jsem tlustá, ale nejsem blbá.

Slonice dobře, ale nikoli pluh, kterým by oral. Vychovávám jeho dceru, a tak budu chtít i dům.

Velmi by mě potěšil pohled na jeho nahý zadek, se kterým odejde.

   
10.02.2010 - Láska a vztahy - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [49] Rikina [*]

  arakain — #48 V diskuzi se pravilo, že je to záležitost dva roky stará, paní je  - údajně - znovu šťastně provdána, a bylo nám zde slíbeno pokračování tohoto příběhu. Pořád na něj čekám, a pořád nic. Sml80 Za chvíli se na to zapomene, a bude se dělat, jakože nic. Jestli ono to nakonec není celé jenom vymyšlené. Sml57 

  superkarma: 0 18.02.2010, 15:10:32
 2. [48] arakain [*]

  Zlatíčko spisovatelko, tak jsi se hezky pomstila.

  Pozor ovšem na právní důsledky těchto kroků. Firemní peníze jou na 99% majetkem právnické osoby a pokud jsi je jen tak převednla na fyzickou osobu, spáchala si daňový únik, pravděpodovně dost lehce dohledatelný.  (samozřejmě pokud nešlo např o vrácení vkladu společníka mimo základní jmění, což jsi si mohla účetně ošéfovat). A tam je kriminál poměrně jasný. Tak jen aby dcera ve finále neskončila u tatínka, Ty v base a on byl ten posladní, kdo se smál.

  U varianty, že je to převedeno na jiný firemní účet a otec je jednatel, stačí aby zašel do té banky a předělal si podpisový vzor + možná že i žaloval banku.

  No a poslední problém je,  pokud jste ve firmě zapsaní oba, tak je to nedovolené obohacení, atd...

  Takže možná prvně dost přemýšlet a realizovat podobné kroky, ano, klidně, pomsta je sladká, leč dle tohoto popisu jsem nabyl dojmu, že se to krutě vrátí.

  (pokud jde o sebevražednost jménem živnost, tak pokud nemáte rozdělený majetek, máš stejně smůlu, toto na dělení majetku vytáhne, pokud jej rozdělený máte, nezapomeň na zdanění, je to jen za 15% + zdrav a soc poj. doporučuju dříve, než přijde Pablbek k moci, pak to asi zase bude 38% + odvody)

  1. na komentář reaguje Rikina — #49
  superkarma: 0 15.02.2010, 10:26:59
 3. avatar
  [47] skvari [*]

  Stalo se mi loni na Vánoce něco podobného, já jsem měla jen 74 kg na 171 cm. Ale s jeho 95 kg na 175 cm jsem pro něj byla na pláži Vorvaň pro kterého si mají přijet Greenpeace, apod. Vzhledem k tomu, že byl vždycky spíš buran, omlouvala jsem ho před jinými i před sebou, ale dost jsem se trápila. Nakonec se provalila na Vánoce o 12 let mladší milenka a šel - počítat umím taky, barák byl můj, úvěr si vzal s sebou a na naše dvě děti bude platit jak mourovatý. Jen jsem plná křivdy nad tou nespravedlností a je mi líto dětí, že přišly o úplnou rodinu.

  superkarma: 0 14.02.2010, 12:43:57
 4. avatar
  [46] malvina [*]

  samsonek11 — #42  ted už vím proč tak  pracně  schánějí   muži, ty doklady a paragony od zakoupených botiček  po všech známých.. Hrůza, takového chlapa by jsem vyhodila  i s futrem.

  superkarma: 0 13.02.2010, 10:24:43
 5. avatar
  [45] RenataP [*]

  Audrey — #41 přesně, taky si vzpomínám....přišlo mi to na rozum už jak si válel šunky v práci místo odvozu rozdvojené ženušky z porodnice...

  superkarma: 0 12.02.2010, 20:29:56
 6. avatar
  [44] mysak [*]

  té paní na prvním obrázku to fakt sluší Sml67

  superkarma: 0 11.02.2010, 17:08:43
 7. [43] xenie [*]

  a nebylo to tady uz jednou ?

  superkarma: 0 10.02.2010, 21:26:22
 8. [42] samsonek11 [*]

  Vybrat účet není žádnej podvod.Manžel mi to provedl též když jsme se rozváděli.pomoci jsem se nikde nedočkala.Až pět let po rovodu,když se dořešilo majetkové vyrovnání jsem dostala minimální častku,protože manžel předložil doklady,co za ty peníze pořídil pro děti.

  1. na komentář reaguje malvina — #46
  superkarma: 0 10.02.2010, 18:17:58
 9. avatar
  [41] Audrey [*]

  Clerenc — #35 To byl někdo jiný. Byla to internetová firma, neoholila ho, ale díky "know how" si založila konkurenční firmu a dařilo se jí mnohem líp. A pak chtěla ex manželovi poslat svůj stav účtu, nebo něco takového.

  1. na komentář reaguje RenataP — #45
  superkarma: 0 10.02.2010, 17:27:02
 10. [40] P007 [*]

  Sml59Sml59Sml59Sml59Sml59Sml59Sml59Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 10.02.2010, 17:10:15
 11. avatar
  [39] evelyn [*]

  Rikina — #27 Sml52Sml52Sml52taky si ho pamatuju, ale vahu jsem si tak presne nepamatovala, smekam pred tvou pametiSml30

  superkarma: 0 10.02.2010, 16:40:53
 12. avatar
  [38] Krišpína [*]

  Rikina — #27letos nově zkalibrovala váhu Sml52

  superkarma: 0 10.02.2010, 16:29:48
 13. avatar
  [37] OlgaMarie [*]

  Suzanne — #21 Bébina — #18  Zřejmě měli firemní účet založen tak, aby právě ona mohla účet zrušit a založit nový, kde  manžel nebyl uveden jako disponující s firemními penězi. Není to tedy ani tunel ani defraudace.

  superkarma: 0 10.02.2010, 15:37:51
 14. avatar
  [36] paníliška [*]

  Michaela Kudláčková — #17 Na to pokračování jsem zvědavá.

  superkarma: 0 10.02.2010, 15:30:53
 15. avatar
  [35] Clerenc [*]

  Tenhle článek jsem už četla tak před dvěla lety....

  1. na komentář reaguje Audrey — #41
  superkarma: 0 10.02.2010, 14:47:21
 16. avatar
  [34] ToraToraTora [*]

  Tenkrát ani teď jsem v článku nenašla nic o právním vztahu obou manželů k firmě a k jejímu majetku,takže těžko soudit. Ale ať přemýšlím, jak chci, nenapadá mě nějaká legální cesta, jak vyvést veškeré peníze beztrestně. Pomstít se a odejít se vztyčenou hlavou se dá i jinak, zákonnou cestou, ale pachuť ze zrady zůstane. Dlouho.

  superkarma: 0 10.02.2010, 14:23:14
 17. [33] doginka [*]

  Suzanne — #21 mě se článek taky líbí,musím s tebou souhlasit.

  Taky bych neřekla,že jde o tunel, ona si přece vzala jen část zisku,který určitě zdaní a jak si ty dva rozdělí firmu,to už je na dohodě ve spoluvlastnictví-na začátku je zmínka o společném úvěru

  superkarma: 0 10.02.2010, 14:16:54
 18. avatar
  [32] OlgaMarie [*]

  Rikina — #25 Pročetla jsem si je hned po nočním upozornění.

  Za zajímavou pokládám pouze tvou diskuzi s Manx.

  superkarma: 0 10.02.2010, 13:54:27
 19. avatar
  [31] Lukáš Čejka [*]

  German — #29 Kabaty vetsinou prevlekaji dobrovolne, ty teplaky by mohla prevlekat za bdeleho dohledu ostrahy veznice Sml57

  superkarma: 0 10.02.2010, 13:45:23

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [30] karym [*]

  Rikina — #27 Tento detail byl asi jako jediný v článku aktualizovaný a také nás na to neupozorniliSml54.

  superkarma: 0 10.02.2010, 13:34:18
 2. [29] German [*]

  Lukáš Čejka — #22 Někdo převléká kabáty, někdo tepláky....Sml57

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #31
  superkarma: 0 10.02.2010, 13:19:01
 3. avatar
  [28] peetrax [*]

  Rikina — #27 Heh. Sml57

  superkarma: 0 10.02.2010, 13:11:48
 4. [27] Rikina [*]

  Do třetice - mě celkem pobavilo, že slonice měla v roce 2008 jen 79 kg, a nyní 89. Paní nějak přibrala.

  1. na komentář reaguje peetrax — #28
  2. na komentář reaguje karym — #30
  3. na komentář reaguje Krišpína — #38
  4. na komentář reaguje evelyn — #39
  superkarma: 0 10.02.2010, 12:44:06
 5. avatar
  [26] Libča [*]

  no a jak to dopadlo?

  doufam ze super ....

  superkarma: 0 10.02.2010, 12:41:34
 6. [25] Rikina [*]

  Sml14 a možná by bylo zajímavé porovnat reakce pod tím původním článkem a pod tímto dnešním. Sml57 Jestli třeba za tu dobu nenastal nějaký názorový posun. Sml58 

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #32
  superkarma: 0 10.02.2010, 12:40:49
 7. [24] Rikina [*]

  zorro4 — #23 Asi tak nějak... Sml80 

  Na tohle recyklování článků úspěšných v minulosti neupozorňuju pokaždé, kdy si myslím, že se to děje. Jenom v těch nejkřiklavějších případech, ono taky člověk nemá pokaždé čas a náladu to jít hledat. Ovšem má-li být zveřejněno pokračování, klidně se to mohlo nějak uvést, aby se vědělo. Ostatně já si na to pokračování ráda počkám, protože mě taky zajímá, jestli tu paní zavřeli, čili nic. Sml57 Nevěra není trestný čin, zpronevěra ano. Sml24 

  superkarma: 0 10.02.2010, 12:35:13
 8. [23] zorro4 [*]

  Michaela Kudláčková — #15 Mně to tedy celkem jako podvod přijde. Kdybyste to uvedli třeba tím, že přinášíte starší příběh s tím, že bude pokračovat, tak by se to dalo pochopit...

  1. na komentář reaguje Rikina — #24
  superkarma: 0 10.02.2010, 12:06:57
 9. avatar
  [22] Lukáš Čejka [*]

  Jen aby nesla z teplaku do teplaku Sml57

  1. na komentář reaguje German — #29
  superkarma: 0 10.02.2010, 11:44:38
 10. avatar
  [21] Suzanne [*]

  Bébina — #18 Záleží na tom, jak se ten tunel odůvodní. Pokud nedostávala mzdu, teď si ji mohla vybratSml24

  Já to teda nikdy dřív nečetla, ale vlastně mi ten článek udělal velkou radost. Je vždycky lepší číst něco o zdravě nasraném člověku, než o někom, kdo trpí a nechce z toho ven, protože prostě "nemůže".Sml24

  1. na komentář reaguje doginka — #33
  2. na komentář reaguje OlgaMarie — #37
  superkarma: 0 10.02.2010, 11:29:09
 11. avatar
  [20] malvina [*]

  Sml67Sml16 ten konec je moc   pěkný,Sml67 hlavně  at  si  máčo najde   mladou, pěknou , perspektivní  a  ta   si  s ním poradí za 5 minut

  superkarma: 0 10.02.2010, 10:44:02
 12. avatar
  [19] sanvean [*]

  Bébina — #18 Taky si říkám Sml80

  superkarma: 0 10.02.2010, 10:36:34
 13. [18] Bébina [*]

  Jen aby dama nesla sedet. On neudelal nic protipravniho, kdezto ona udelala tunel jak vysity.

  1. na komentář reaguje sanvean — #19
  2. na komentář reaguje Suzanne — #21
  3. na komentář reaguje OlgaMarie — #37
  superkarma: 0 10.02.2010, 10:28:56
 14. avatar
  [17] Michaela Kudláčková [*]

  Michaela Kudláčková — #15 ..znovu je tady mimochodem právě proto, abychom velice brzy mohli zvěřejnit, jak to vlastně dopadlo...s dnes již znovu provdanou paní jsem ve spojení.Sml33

  1. na komentář reaguje paníliška — #36
  superkarma: 0 10.02.2010, 10:19:07
 15. [16] Mirali [*]

  Obdivuji tohle řešení. Mlčet a přemýšlet, nedělat scény a pak to rozseknout. A nechat ho takhle s holým zadkem - BRAVO!!!

  superkarma: 0 10.02.2010, 10:18:16
 16. avatar
  [15] Michaela Kudláčková [*]

  Rikina — #2 ...znovu...ano, je to pravda. Některé články staré verze se jednou za čas objeví. To proto, že přibylo veliké množství čtenářek, které by tak nikdy k některým silným příbehům nepřišly.

  Nemějte nám to Rikino za zlé, není to podvod. Jsme poctěny, že patříte mezi věrné, dlouholeté čtenářky. Dopřejte některé věci i těm, kteří jimi jak doufáme teprve časem budou.

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #17
  2. na komentář reaguje zorro4 — #23
  superkarma: 0 10.02.2010, 10:14:49
 17. avatar
  [14] Libča [*]

  jestli je to pravdivy pribeh tak slecne gratuluji a jen do nej, a jeste bych ho nechala dodatecne vykastrovat.. Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52 i kdyz to co udelala uz tak staci... Sml67

  superkarma: 0 10.02.2010, 09:53:17
 18. [13] jastura [*]

  Držím jí palce. Ženská přece není reprezentativní ozdoba ale partner a když je chlap debil, ať dostane co zaslouží (to platí i opačně)

  superkarma: 0 10.02.2010, 09:25:48
 19. [12] Věra57 [*]

  No jo,to jsou oni,manekýni.Mám velmi podobnou zkušenost.Dokud se panáčkové mohou chlubit svou partnerkou ve společnosti a předvádět ji jako nějakého exota,je vše ok.Běda však,když se situace změní a chlapíci pak ukáží svou pravou tvář.Nejspíš existují i výjiky,ale kde jsou?Takže fandím a souhlasím.

  superkarma: 0 10.02.2010, 09:04:23
 20. avatar
  [11] Bambulka1 [*]

  postava je opravdu jen záminka - nestojí opravdu o nic jako každá matka se věnuje svému nebo vašemu dítěti to by měl uznat je skvělé najít odvahu a odejít dokud to jen jde ,a to že ho chceš oholit se ti ani nedivím jen ho potrestej nebudeš to mít lehké ,a hlavně bud ráda ,že máš rodiče ti tě ve štychu nenechají nikdy ,držím pěstičky ,aby jsi to dotáhla i s malou co nejdál.Obdivuji,tě že tě to nezlomilo a jdeš si za svým

  superkarma: 0 10.02.2010, 09:01:17
 21. avatar
  [10] rusalka2008 [*]

  Jojo, tak na zrádce! Ta postava je jen výmluva - když pro ni nepřijel ani do porodnice, nestojí za zlámanou grešli ani jako otec Sml31

  superkarma: 0 10.02.2010, 08:31:44
 22. avatar
  [9] Petrushe [*]

  jo, četly...

  superkarma: 0 10.02.2010, 08:19:53
 23. avatar
  [8] Krišpína [*]

  Já bych taky raději brala pokračování a ne opakování od začátku Sml15. Tohle už jsme vážně četly.

  superkarma: 0 10.02.2010, 08:10:01
 24. avatar
  [7] *modrá [*]

  Taky mám pocit že jsem to už četla.

  Názor mám stále stejný, fandím slonici ať ho hezky oškube debila !

  superkarma: 0 10.02.2010, 08:05:43
 25. [6] pretty.Iv [*]

  Tak tohle je tedy nářez... nemám slov a bylo by fajn tu mít ještě další pokračování Sml22Sml22Sml22 daného příběhu.

  Mladé paní tleskám Sml59

  superkarma: 0 10.02.2010, 07:59:36
 26. [5] ILONESA [*]

  Konec dobrý, všechno dobré.... A slečince se bez peněz určitě už ani líbit nebude Sml22.

  superkarma: 0 10.02.2010, 07:35:17
 27. avatar
  [4] Eva_CZ [*]

  Sml24 ZASE???????? Mate sklerozu?

  superkarma: 0 10.02.2010, 02:48:45
 28. avatar
  [3] Dante Alighieri [*]

  Tleskám jí! Asi uprostřed článku jsem měla hrozný vztek, ale vypadá to, že pomsta bude dokonalá. Je to ubohej primitiv! Sml31

  superkarma: 0 10.02.2010, 01:47:20
 29. [2] Rikina [*]

  Stejný článek pod názvem Včil mudruj, holomku! už byl na ž-in uveřejněn 15.10.2008. Sml80 

  http://zena-in.cz/clanek/a-vcil-mudruj-holomku

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #15
  superkarma: 0 10.02.2010, 00:29:01
 30. avatar
  [1] OlgaMarie [*]

  O chlapa už přišla, proč by měla být ještě chudá.

  Však ona to té slečně jednou ňáká nána vrátí.

  superkarma: 0 10.02.2010, 00:16:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme