Milé ženy-in, děkuji vám, že jste mě prostřednictvím dnešního tématu nechaly tak trochu nakouknout do svého soukromí. Teď už si vás dokážu představit, v čem si doma lebedíte, a budete se možná divit, jste mi ještě sympatičtější.

Přiznám se, že jsem ani nečekala, že přijde tolik příspěvků s tak širokou škálou domácího odívání. Upřímně řečeno, myslela jsem si, že se omezíte na tepláky nebo legíny, ale vy máte mnohem bohatší fantazii, a skoro každá z vás přišla s něčím originálním. Což mě, jakožto „stylovou“ redaktorku, těší dvojnásob.

A jednu z vás možná potěší i dnešní výhra. Tentokrát jsem se rozhodla pro losování, aby měla každá z vás šanci na výhru bez ohledu na délku, kvalitu, či vtipnost textu.

Nebudu to dlouho protahovat, dnes se usmálo štěstí na čtenářku Ivu, která se nám svěřila, že v současné době nosí vytahané legíny manželova trička velikosti XL, protože čeká miminko a do ničeho jiného se nevejde.

cena

Blahopřeji vítězce a věřím, že jí dárek udělá radost a najde pro něj využití.

Ostatní čtenářky mohu ujistit, že zítra mají opět šanci napsat a pokusit se o výhru. Spánkové téma, které se bude probírat s Kubou, je jistě také zajímavé a inspirativní.

Všem Ženám-in přeji krásný zbytek dne a krásné večerní lebedění

Reklama