Domácnost

Bublimo – domácí limonáda s chutí jako dřív

 Společnost ETA a společnost Kofola, jedny z nejznámějších českých značek, uvedly společně na trh značku Bublimo. Nový přístroj švýcarské kvality pro výrobu zdravé domácí sodovky v sobě snoubí bezpečnost, zdraví a kvalitní sirupy značky Jupí, Chito, Top Topic, Citro cola nebo Funny Bubbles.

Lahodné sirupy značky Bublimo mají nezaměnitelnou chuť tradičních limonád Top Topic, Citro Cola, Chito, Funny Bubbles a Jupí. Sirupy jsou speciálně koncentrované, bez konzervantů a umělých barviv. Novinkou uvedenou na trh 1. dubna 2014 je sirup dětské šampaňské Funny Bubbles, zdravý šumivý nápoj pro děti. S Bublimem, výrobníkem domácí sodovky, a jasně vyznačeným dávkováním na obalu sirupu připravíte 5 - 12 litrů limonády plné veselých bublinek.

bublimo

Nová značka Bublimo spojuje vše, co k výrobě domácí limonády patří. Svým blízkým můžete dopřát domácí, kvalitní a zdravou limonádu kdykoliv na ni budete mít chuť. S Bublimem vyrobíte snadno, rychle a levně lahodný šumivý nápoj. Přístroj je vybaven bezpečnostními dvířky z tvrzeného plastu a univerzálním rychloupínacím uzávěrem. Velmi odolná dvířka zaručují maximální bezpečí, stejně jako pojistka dvířek, díky které není možné provést sycení nápoje, dokud není přístroj uzavřen. Bezpečnostní přetlakový ventil upustí přebytečné CO2 z lahve. K výrobě domácí limonády využívá Bublimo univerzální bombičky vhodnou i do jiných přístrojů na výrobu limonády se speciální vnitřní úpravou, která zabrání kontaktu plynu s hliníkem. Z jedné univerzální bombičky Bublimo lze vyrobit až 85 litrů osvěžujícího nápoje. Díky bajonetovému uzávěru stačí pouze nasadit, pootočit, zavřít dvířka a domácí sodovka je v okamžiku připravena. Nezbývá, než popřát příjemné osvěžení!

bublimo

 

   
17.07.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] rendvo [*]

  Zatím nemáme žádný výrobník a tak jsem ještě sirupy bublimo nechutnala.

  superkarma: 0 17.07.2014, 18:01:25
 2. avatar
  [2] Milala [*]

  Momentálně piji domácí sirup bezinko-mátový a je vynikající.

  superkarma: 0 17.07.2014, 09:49:38
 3. avatar
  [1] bokul [*]

  Sirupi Bublimo jsem měla čest ochutnat a chutnají nám i bez bublinek. Cena je sice vyšší, ale díky tomu, že je to mnohem koncentrovanější šťáva než ta běžná z obchodu, tak to není až tak drahé - jak by se na první pohled mohlo zdát.

  superkarma: 0 17.07.2014, 06:16:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme