Teorie vrchního palce.
Při přečtení zadání na dnešní téma jsem si vzpomněla na začátek mého vztahu s nynějším partnerem.No co si budeme nalhávat, je jasné, že muž je hlava rodiny, ale žena jeho krkem. Přítel je kliďas, pohodař a zdá se mi až nepříjemně flegmatický, já naopak temperamentní, akční a všechno musím mít pečlivě předem naplánovaný.

A tak to u nás vypadá, že vše organizuji já a on to jen realizuje popř. k tomu dodá námitky. Když Jsme byli v prvopočátcích našeho vztahu, chodívali jsme na procházky s rukou v ruce. Čapli jsme se přirozeně a nenuceně a ja si všimla, že mám palec nahoře. Vzpomněla jsem si na teorii o tom, jak poznat kdo má vůdcovské vlohy. Jednoduchá finta spočívala v tom, jak člověk zatne pěst - zda má palec venku nebo uvnitř dlaně, a nebo když se dva chytnou tak ten, který má palec nahoře je ten vůdčí.

Půl roku jsem to tak nechávala a zkoušela zda se někdy náhodou nestane, že se chytneme jinak. Pak jsem udělala osudovou chybu. Pověděla jsem to příteli, který dosud o tom neměl potuchy. A jako ješitný muž kterému zrovna bylo upřeno právo na lov mamuta se začal bránit. Od té doby, se věci měnily.

Nejdřív byl stav - válka. To bylo tak, že jsme vyšli ven na ulici, automaticky jsme se chytli za ruce a natahovali nohu k pochodu, když v tom si muž-lovec uvědomil že má svůj palec pod mým. A nastala bitka. Né, nebil mne, ale muselo to kolemjdoucím připadat že jsme tak trochu jetí, jak se dva různě kroutí zápěstím-rukama-celou paží jen aby si obhájili své právo hřát svůj palec na výsluní.

A z historie víme, že každá válka, i ta stoletá, jednou musí skončit. Došli jsme ke kompromisu a sepsali jsme mírovou smlouvu. Od té doby se už tolik za ruce nedržíme, nýbrž držíme se jako Lord a jeho choť. Tedy on si dá ruku na svou hruď a já ho chytnu za paži. Lidi kolem si říkají, že jsme si asi spletli dobu, ale my víme své.

V praxy to vypadá takto...

Lord

zdraví bubidani

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

To je zajímavá teorie. Já měla vždycky dojem, že když držím za ruku chlapa, má ruka by měla být v té jeho schovaná, tedy i palec by neměl být navrch. Když se mi s jedním mužem stalo, že mě chytil tak, že měl palec dole a moje ruka byla ta vpředu, přišlo mi to, že vedu mladšího bratra do školky :)


Pište mi do redakční pošty redakce@zena-in.cz , avon2předmět: Velitel

  • Kdo je ve vašem vztahu tím dominantním?
  • Jste to vy, nebo váš partner?
  • Vyhovuje vám vaše role?
  • Netoužíte ve vztahu po jiné roli?
  • Jaké máte zkušenosti z předchozích vztahů?
  • Byla jste s někým, kdo byl opakem toho, co potřebujete?
  • Máte dominantního partnera a zjišťujete, že byste ráda chvíli velela vy?
  • Na čem se nedokážete dohodnout, v jaké oblasti není žádný z vás dominantní?
  • Jak to fungovalo u vašich rodičů?

Budu se těšit na vaše příspěvky, zkušenosti, rady, nápady!

Jeden z příspěvků odměním osvěžujícím tělovým sprejem a sprchovým gelem s vůní jablek a vlašských ořechů.

 

 

Reklama