Vztahy

Bubidani: První nevinná láska bolí nejvíc

Za život jsme měla několik tajných lásek, dá se i říci, že jsem neustále byla do někoho tajně zamilovaná. Jen jeden případ se mi však vryl do paměti, a jaký jiný než ten první, "dětský". Chodili jsme spolu do třidy, moc se mi líbil a myslim, že nejen mně.

A on? Ten si byl svých kvalit moc dobře vědom a rád toho využíval. Plnila jsem mu vše co jsem mu na očích viděla. Dělala mu domácí úkoly, přepisovala výklad z tabule, při písemkách a zkouškách mu radila, půjčovala propisky když neměl.

A jednoho dne můj ideal přestal být mým ideálem. Stalo se to na školním výletě, měli jsme si utvořit dvojice k plnění nějakých úkolů. Naivně jsem si myslela, že si vybere zrovna mě, jenže se tak nestalo. Celý ten večer jsem probrečela, ale řekla jsem si, tak budeme alespoň kamarádi. O mém večerním bulení se to hned druhý den rozkřiklo a jeho nenapadlo nic lepšího než za mnou přijít a hezky se mi do obličeje vysmát. Od té doby jsem na něj nepromluvila.

Nevadilo mi, že si mne nevybral, ač na nízký věk, jsem si uvědomovala, že lasku si nelze vynutit. Ale čekala jsem, že se zachová víc fér. No od oného nešťastného dne už uběhlo 15 let a teprv nedávo jsme se potkali, stroze jsem pozdravila a šla dál. Nic o něm nevím a on nic neví o mě. Myslím, že je to uzavřená kapitola a že je to tak dobře. Sice je to pro mě smutná epizoda, ale hodně poučná. Není všechno zlato co se třpytí. :-)

bubidani

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

A jaká je či byla vaše tajná láska?

redakce@zena-in.cz

   
29.06.2010 - Láska a vztahy - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] bubidani [*]

  Dimsy — #4 Nepopírám, že jsem to nevnímala jako křivdu, možná jsem závěr vyhodnotila moc rychle, ale o tom je život, nějak se rozhodneme a neseme následky. Říkat si coby kdyby už nic nenapraví. Já se z města odstěhovala krom té jediné náhody na něj ani nemám kontakt. Tenhle článek je jen taková smutná připomínka, šla jsem životem dáll a normálně bych si na to nevzpomněla. Sml16

  superkarma: 0 29.06.2010, 12:53:13
 2. avatar
  [4] Dimsy [*]

  Ono je těžké soudit. Třeba to jeho vysmátí do obličeje byla jen obraná reakce na výsměch kamarádů, že pro něj bulí holka. Možná by po těch patnácti letech bylo lepší zajít s ním na kafe a pokecat, než v sobě hýčkat ukřivděnost. Možná by ses i dozvěděla, proč to tenkrát udělal.Sml80

  1. na komentář reaguje bubidani — #5
  superkarma: 0 29.06.2010, 12:22:23
 3. avatar
  [3] bubidani [*]

  OlgaMarie — #2 Čas je nejlepší lék, docela dlouho to trvalo ale přeci přebolelo, ponaučila jsem se a teď své city dávám muži, který si to opravdu zaslouží. :-)

  Třeba tím pramenem vlasů s inkoustem chtěl psát, a byl to projev skryté náklonosti Sml52. Ještě že jsem mladší generace a za nás už byly kuličkovkySml67

  superkarma: 0 29.06.2010, 11:17:33
 4. avatar
  [2] OlgaMarie [*]

  bubidani — #1 Na to se vykašli, hlavně že už ona láska nebolí. Nebo ano?

  Mně namáčel konce copů do různých inkoustů, seděl za mnou v lavici a já dělala, že to necítím.Sml52

  1. na komentář reaguje bubidani — #3
  superkarma: 0 29.06.2010, 11:09:17
 5. avatar
  [1] bubidani [*]

  Lidé dobří, kdybych věděla že to sem fakt dáte tak bych si to po sobě i přečetla! Sml30Takových překlepů a chyb!

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #2
  superkarma: 0 29.06.2010, 11:04:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme