Zdravím do redakce a všechny čtenářky. Jako mladice jsem se pohybovala spíš v kolektivu holek, která se o sebe uměla starat, hezky se oblékala, měli čas se šmínkovat, byly vyvinutější a tak jsem si vždy připadala tak trochu méněcena.

Kluci se dvořili především jim, a když nesplňovali kritéria holek, přišla řada na mě. Ač nejsem žádná kráska, měla jsem svou hrdost a "použité" zboží nekupuji, obzvlášť né když jsem byla svědkem jejich odkopnutí. A tak si kluci zpočátku ťukali na hlavu, ale pak se moje pověst odmítačky roznesla a už jsem jim nestála ani za tu námahu.

A svého nynějšího přítele jsem potkala už jako zralého krále, moudrého, spravedlivého, chápavého.

On mi dodal i sebevědomí, a s ním jsem se poprvé začala cítit "krásná". V tom přirozeném slova smyslu. Začala jsem se jen trochu malovat.

Je zajímavé, jak jste najednou žádaná, jakmile jste zadaná. Začala jsem poznávat nové lidi, a potenciální princové se rojili ve velkém. V duchu jsem si říkala, kde jste sakra byli když jsem byla nezadaná?...

S přítelem nejsme sezdaní, takže není nic jednoduššího říct si pá-pá a jít honit idola.

Ale všichni princové jednou zestárnou a stanou se z nich králové. Král může být dobyvačný, diktátorský, zlenivělý a závislý na služby dvořanů. A tak jsem s tím svým králem spokojená. Má malé království, poloprázdnou pokladnici, několik šedin na hlavě, ale má to nejdůležitější - srdce.

Bubidani


A to Ti moc přeju. Mimochodem, ten nadpis se Ti povedl. Díky za veselý a optimistický příspěvek a přeji Ti pěkný den i víkend. Míša.

·         Stalo se i vám někdy v životě, že byste si například nechaly vymluvit muže, například rodiči, na kterého jste pak nikdy nezapomněly?

·         Nebo jste to byly třeba vy samy, kdo ho vymluvil sobě?

·         Daly jste někdy přednost někomu, kdo se později ukázal jako hrubý omyl, ale už nebyla cesta zpátky?

·         Litujete, že jste někoho opustily, nebo nechaly dojít k něčemu, co byste dnes hodnotily zcela jinak?

·         Nebo máte ve vzpomínce naopak zakódováno: „Ještě že jsem zavčasu dostala rozum?“

To je téma pro vaše příběhy, které mi pište na redakce@zena-in.cz

Druhým tématem pak je: Váš trest pro ty kdo ublíží dítěti

Dál platí, že autor dnešního vylosovaného příspěvku dostane aviváž a značkovou rtěnku.

Reklama