Vzpomínku na opravdu kruté a brutální Vánoce zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Placka0. Čtení je to jen pro otrlé povahy. Plcka0 asi moc ráda Vánoce nemá...

Následující řádky jsou jen pro otrlé povahy. Takto si představuje ideální Vánoce čtenářka Placka0...

Moje nejkrásnější Vánoce

Nejkrásnější Vánoce byly Vánoce mých dětských let. Tenkrát jsem neměla žádné starosti s tím, kde seženu peníze na dárky. Naivně jsem věřila, že Ježíšek obchází všechny domy se sáněmi plnými dárků pro děti. Někdy se mi dokonce zdálo, že jsem ho zahlédla. Třeba jak se cpe komínem k sousedům. Z kapsy mu čouhal kulomet a já byla plna očekávání, komu ho asi nese. Zanedlouho jsem ze sousedovic domu slyšela výstřely a tupé rány. Potom pár věcí proletělo oknem a Ježíšek, celý od krve ,asi jak si popíchal prdel když jim sral pod stromeček, se rychle hrnul ze dveří. Bylo to úžasné, hned jsem musela zavolat sestru, aby se na tu nádheru také podívala. Měla stejnou radost jako já, a tak jsme rychle běžely do kuchyně pro paličku na maso a pár nožů. Vyběhly jsme z domu a vesele se vrhly na Ježíška. Krev stříkala všude okolo a Ježíškovi se to určitě také líbilo, podle výkřiků radosti. Potom se zhroutil na zem a přestal se hýbat, jen ještě maličko sípal, tak jsem mu rozmlátila pár údery šutrem lebku. Sestra se na mě pohoršeně podívala, asi si chtěla ještě hrát, tak jsem jí vytrhla paličku z ruky a dala jí ránu do kolena, z něhož okamžitě začala tryskat ta krásná červená tekutina, krev. Spustila sirénu a zabodla mi nůž do krku. Tím začal nový zápas. Když jsem jí dala obzvlášť prudký chvat, ztratila rovnováhu a hodila placáka, využila jsem situace, vyskočila na sáně, které zbyly po Ježíškovi a křikla na soby aby se rozjeli. Když jsme nabrali pořádnou rychlost, namířila jsem si to na sestru. Byl to celkem masakr, a aby to Ježíškovi nebylo líto, přežvejkla jsem i jeho. Byl to nezapomenutelný pocit, opravdové kouzlo Vánoc. Takovéhle Vánoce jsem zažila jen jednou v životě a cítila jsem že dnes je to opravdu ono.
Placka0

Pozn. red.: Příspěvek neprošel redakční jazykovou korekturou.

Téma dne 27. 12. 2012: Jak jste prožily Vánoce?

  • Stalo se u vás o Štědrém dnu něco neočekávaného?
  • Měly jste bohatého Ježíška?
  • Z jakého dárku jste měly největší radost?
  • Máte nějaké vydařené fotky z letošních Vánoc?

Své odpovědi na tyto otázky posílejte ideálně formou příběhů na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději do 27. 12. 2012 a 15.00 hodin. Můžete přihodit i rozumné množství fotek stromečku, štědrovečerní tabule a tak... Jako dárek pro jednu z přispěvatelek tu mám tři Vánoční čaje a jeden Diář na rok 2013, to vše od firmy Albi.

čaje a diář

 

Reklama