Krásnou pohybovou aktivitu si zvolila naše čtenářka Romca2. Kolečkové brusle v létě a klasické „nože“v zimě. Co vy na to? Neoprášíte své brusle také? Prý je to dobré na hubnutí

Dnešní téma se mi moc líbí a ráda bych také přispěla svými zkušenostmi. Jeden čas jsem začala docela přibírat, i když jsem ani víc nejedla ani se méně nepohybovala. Ale moje tělo si asi zvyklo, nebo se mi zpomalil metabolismus a kila šla plíživě nahoru. Jsem poměrně robustní postavy. Nejsem rozhodně tlustá, ale spíš mám těžší stavbu těla, takže působím mohutněji, než bych chtěla. ¨5ekla jsem si¨, že musím zařadit nějakou aerobní aktivitu. Jogging mě moc nebaví, tak jsme si pořídila kolečkové brusle a to je přesně ten sport, který mi vyhovuje.

Našla jsem si docela dobrou „dráhu“kde jezdím. Často s sebou beru psa, a to je to zábavnější. Nakonec se z bruslení stala závislost a jezdila jsem si to své „kolečko“ několika kilometrů skoro denně.

No a jsem opět na své ideální váze.

A co v zimě? Už jsem se rozhodla, že zakoupím klasické brusle a budu jezdit na ledě. Jen ještě nevím, kde. Líbily by se mi spíš dálkové tratě, ale v našich podmínkách je asi nenajdu, takže se budu muset spokojit se zimním stadionem a hodinami pro veřejnost.

Vaše Romca2

Milá Romco2, to jste můj člověk. Tedy kolečkové brusle jsem dala dceři, ketrá je využila mnohem víc, než já, neměla jsem ten správný terén. Ale s bruslemi na led bych vám mohla doporučit Lipno. Pokud je mrazivá zima, je tam skvělá dráha

Text nebyl redakčně upraven

Jak se hýbete vy, milé ženy-in, když je venku pod psa?

  • Možná patříte mezi nadšence, které mizerné počasí neodradí od pohybu.
  • Možná měníte přírodní terén za krytou halu a cvičíte dál.
  • Možná vám k fyzičce postačí právě ten zmíněný pes, který vyžene vás a nenechá svou paničku zlenivět. S ním prostě musíte, i když venku padají trakaře.
  • Možná ke svým pohybovým aktivitám počítáte práci na zahradě. Kdo vlastní nějakou „latifundii“, nemá o zdravý pohyb na čerstvém vzduchu nouzi.
  • Možná jste se rozhodla začít cvičit doma podle videa, nebo nějaké příručky, protože se vám prostě nechce mezi namakané cvičence do posilovny nebo fitka, ale chcete si udržet kondici a zpevnit svaly.
  • Možná vás napadá úplně jiná možnost, o které byste se ráda zmínila

V každém případě vítám mezi příznivce dnešního tématu a těším se, že mi o svých pohybových aktivitách něco napíšete.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A vy se můžete těšit na:

Balíček sprchových gelů Radox

r

Reklama