Když se podíváme do historie slavných blondýn, zjistíme, že to byly původně brunety. Bez zesvětlených vlasů by nebyly nic. To sice přeháním, ale nikdy by nedosáhly takového úspěchu. Dá se říct, že pořekadlo „Změna ja život" u nich opravdu zafungovalo na 100 %, protože teprve jako blondýny dostaly ten správný šmrnc a sexappeal, který je vynesl na vrchol popularity. No jen si představte takovou Catherine Denevue, Brigitte Bardot, Marilyn Monroe a zástup dalších, na které by mi nestačila stránka. Vy mě jistě rády samy doplníte, že? Děkuji.

Málokdy se stává, že by to bylo naopak a přirozená blondýna se chtěla proměnit v brunetu. Nebo ano?
Že by podle hesla „Muži mají raději blondýny, ale žení se s brunetami"?
To snad ještě u mé sedmnáctileté dcery nehrozí, ale...

Jednou jsem přišla domů a ona se mě s ručníkovým turbanem na hlavě provinile ptá: „Ty se na mě asi budeš zlobit, viď?" „Proč?" Vůbec mě nenapadla souvislost. Soutěž: růžová krinolína
„Obarvila jsem si vlasy." Hrklo ve mně: „Na modro, na zeleno či na nějakou jinou zhůvěřilou barvu?"
„Ne, na hnědo, ono to chytlo víc, než jsem chtěla." Ulevilo se mi... „To nic, časem se to vymyje," chlácholila jsem ji a zároveň tak trochu i samu sebe. Cvok, takový krásný přirozeně světlý vlasy, a ona s nima experimentuje. (To už bylo v duchu...)

Vy si asi říkáte, že to je houby experiment, jiné holky v jejím věku si barví vlasy právě těmi zhůvěřilými barvami, a to tak často, jak je to jen možné.
Asi jsem ze staré školy, já na své vlasy barvou nesáhla, dokud nezačaly šedivět...
A vůbec. Ne každá změna je k lepšímu.
Posuďte samy.

Našla jsem vám fotky slavných blondýn, které se změnily v brunety.
Nebo naopak?
Kde jim to sluší víc?

A jak jste na tom vy?
Měníte často barvu vlasů?
Z blond na brunetu nebo naopak?
Napište mi.

Reklama