Jaro jakoby se zatím obávalo předvést se ve své plné síle. Ale nebude to trvat dlouho a sluníčko začne svítit čím dál tím více. Kromě toho, že si díky němu opět dobijeme tolik potřebnou energií, měli bychom si uvědomit, že je nutností chránit se před slunečním zářením.

 

Pokud se chystáte v létě v moři, měli byste pokožku připravit na mořské sluníčko. Některá z vás možná zanedlouho začne každodenně jíst mrkev, která obsahuje beta-karoten, díky němuž nám opálení déle vydrží.

 

Ale pokud se vám nechce neustále čistit oranžovou zeleninu, a přesto chcete dodat vaší pokožce příjemně snědý tón, využijte raději účinků Bioaktivního Karotenu. Jeho pravidelným užíváním vám navíc snědá pleť déle vydrží a ochráníte ji před škodlivými volnými radikály, které se v kůži tvoří právě vlivem slunečního záření.


Bioaktivní Karoten je doplněk stravy obsahující 9 mg čistého beta-karotenu v jedné tobolce, což odpovídá množství beta-karotenu ve 3-4 velkých mrkvích. Je přirozeným zdrojem vitaminu A, na který je v těle částečně přeměňován, a to jen v potřebném množství, takže nelze touto cestou vitamin A předávkovat.

 
Přípravek Bioaktivní Karoten navíc zlepšuje vidění za šera, snižuje únavu zraku při práci s počítačem, častým sledováním televize či řízením auta. Je velmi vhodný do solária a mohou jej užívat děti od tří let věku.
V prodeji v lékárnách, množství: 30, 60 kapslí nebo v rodinném balení 90 kapslí.


 

 

 

Pokud v této době navštěvujete solárium, doporučuje se používat přípravek Bioaktivní Karoten PRO SOLÁRIA, který:

  • chrání kůži před škodlivými účinky intenzivního UV záření,
  • zamezuje vysoušení pleti a jejímu předčasnému stárnutí. 

Jedna tableta obsahuje účinné pleťové antioxidanty beta-karoten, selen, zinek a vitaminy C, E a B6, které pečují o pleť při opalování v soláriu. S užíváním se doporučuje začít 1-2 týdny před plánovanou návštěvou solária.

 

Užívání přípravku Bioaktivní Karoten PRO SOLÁRIA se doporučuje také při pobytu u moře, v subtropických a tropických oblastech či ve vysokohorském prostředí. Je vhodný i pro děti od 3 let věku jako ochrana při běžném i intenzivním slunění.

 

K dostání v lékárnách po 30 tabletách.

 

Více o bioaktivních přípravcích najdete na adrese: www.prevencezdravi.cz

 

Reklama