Zdraví

Bronz pro celou rodinu


Jaro jakoby se zatím obávalo předvést se ve své plné síle. Ale nebude to trvat dlouho a sluníčko začne svítit čím dál tím více. Kromě toho, že si díky němu opět dobijeme tolik potřebnou energií, měli bychom si uvědomit, že je nutností chránit se před slunečním zářením.

 

Pokud se chystáte v létě v moři, měli byste pokožku připravit na mořské sluníčko. Některá z vás možná zanedlouho začne každodenně jíst mrkev, která obsahuje beta-karoten, díky němuž nám opálení déle vydrží.

 

Ale pokud se vám nechce neustále čistit oranžovou zeleninu, a přesto chcete dodat vaší pokožce příjemně snědý tón, využijte raději účinků Bioaktivního Karotenu. Jeho pravidelným užíváním vám navíc snědá pleť déle vydrží a ochráníte ji před škodlivými volnými radikály, které se v kůži tvoří právě vlivem slunečního záření.


Bioaktivní Karoten je doplněk stravy obsahující 9 mg čistého beta-karotenu v jedné tobolce, což odpovídá množství beta-karotenu ve 3-4 velkých mrkvích. Je přirozeným zdrojem vitaminu A, na který je v těle částečně přeměňován, a to jen v potřebném množství, takže nelze touto cestou vitamin A předávkovat.

 
Přípravek Bioaktivní Karoten navíc zlepšuje vidění za šera, snižuje únavu zraku při práci s počítačem, častým sledováním televize či řízením auta. Je velmi vhodný do solária a mohou jej užívat děti od tří let věku.
V prodeji v lékárnách, množství: 30, 60 kapslí nebo v rodinném balení 90 kapslí.


 

 

 

Pokud v této době navštěvujete solárium, doporučuje se používat přípravek Bioaktivní Karoten PRO SOLÁRIA, který:

 • chrání kůži před škodlivými účinky intenzivního UV záření,
 • zamezuje vysoušení pleti a jejímu předčasnému stárnutí. 

Jedna tableta obsahuje účinné pleťové antioxidanty beta-karoten, selen, zinek a vitaminy C, E a B6, které pečují o pleť při opalování v soláriu. S užíváním se doporučuje začít 1-2 týdny před plánovanou návštěvou solária.

 

Užívání přípravku Bioaktivní Karoten PRO SOLÁRIA se doporučuje také při pobytu u moře, v subtropických a tropických oblastech či ve vysokohorském prostředí. Je vhodný i pro děti od 3 let věku jako ochrana při běžném i intenzivním slunění.

 

K dostání v lékárnách po 30 tabletách.

 

Více o bioaktivních přípravcích najdete na adrese: www.prevencezdravi.cz

 

   
18.04.2006 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Vivian [*]

  Nyotaimori: Olovo pro celou rodinu? To je nějaké agitační heslo pro Endlösung?

  superkarma: 0 18.04.2006, 18:07:59
 2. avatar
  [3] V.Nováková [*]

  jestli můžu radit , já už začela užívat tobolky GS-INTENSUN,můžu doporučit, jedla jsem je i vloni a byla jsem za zahrady hnědá jako od moře . I když moře je moře, ale každý na ně každý rok nemá ! Hezký den !

  superkarma: 0 18.04.2006, 11:51:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme