.

Britskými módními ikonami jsou děti, v žebříčku je princ George i Romeo Beckham

Novinky

Britskými módními ikonami jsou děti, v žebříčku je princ George i Romeo Beckham

Jako každý rok i letos vydal časopis CQ pořadí padesáti nejlépe oblékaných Britů. Překvapením byly některé děti slavných tváří, které v žebříčku dokonce trumfovaly své rodiče!

Jedním z nich je Romeo Beckham, syn fotbalisty Davida Beckhama a zpěvačky a návrhářky Victorie Beckham. Jelikož oba jeho rodiče jsou už léta považováni za světové módní ikony, není divu, že mu pojmy styl a móda nejsou cizí. Jedenáctiletý Romeo se v žebříčku umístil na 25. místě, kdežto jeho otec David až na 46.! Tam klesnul z loňského 13. místa.

V žebříčku figuruje i nejmladší člen královské rodiny princ George. Zabral sice 49. příčku, pořád na tom ale je lépe než jeho otec princ William, který se do přehledu vůbec nedostal! Malý George v Británii doslova způsobil nákupní horečku. Jakmile se někde objeví jeho fotka, maminky neváhají zahájit nájezd na obchodní domy, aby svým potomkům nakoupily co nejpodobnější oblečení tomu, jaké má budoucí hlava království.

Dbáte na to, aby vaše děti chodily módně oblékané?

\dc\y saffse

   
06.01.2015 - Redakční novinky - autor: Marta Pušová

Komentáře:

 1. [3] bzanda [*]

  ten malej je celá prabába Sml54

  superkarma: 0 06.01.2015, 10:48:38
 2. avatar
  [2] glady [*]

  Sml52

  superkarma: 0 06.01.2015, 09:22:21
 3. [1] telelot [*]

  fakt nedbám... Chci, aby chodily POHODLNĚ oblékané a nebyla jim zima... takže žádné bokovky a bundičky do pasu a záněty močových cest..., "nasrávačky" (rozkrok mezi koleny) se mi zas nelíbí z estetického hlediska...Sml16

  superkarma: 0 06.01.2015, 09:08:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme