Domácnost

Britská značka spotřebičů Morphy Richards slaví své 80. narozeniny speciální retro edicí

Uběhlo přesně 80 let od roku 1936, kdy dva bývalí kolegové, inženýr Donal Morphy a obchodník Charles Richards, založili ve Velké Británii společnost na výrobu domácích elektrospotřebičů. Od té doby expandovala firma Morphy Richards do celého světa a své výrobky vyváží do více než 120 zemí.

„Společnost Morphy Richards se u příležitosti oslav 80 let od svého založení rozhodla připravit speciální výroční edici svých kultovních snídaňových elektrospotřebičů, která tuto dlouhou a mimořádně úspěšnou cestu připomíná,“ říká Petr Vondráček, marketingový manažer společnosti Solight Holding, s.r.o. „Retro styl a inovativní technologie – to je spojení, kterým tato značka vyjadřuje úctu k vlastní historii i tradici a zároveň potvrzuje ambici být technologicky vždy o krok napřed,“ dodává Petr Vondráček.

Morphy Richards

U příležitosti 80. výročí představila společnost Morphy Richards limitovanou retro edici svých nejoblíbenějších produktů, která nese název Accents Special Edition. Moderním produktům 21. století v ní navrátila podobu z první poloviny 20. století. V této produktové snídaňové řadě naleznete originální varnou konvici a toaster v ikonických matných barvách. Topinkovač má všechny technologické vymoženosti: regulovatelný termostat, rozmrazovací funkci, variabilní šíři štěrbin, tepelně izolovaný plášť, prosvětlené ovládací prvky i přihrádku na drobky. Rychlovarná konvice pyramidového tvaru má tělo z nerez oceli a možnost nastavení signalizace varu pískáním, to vše oživuje vzpomínky na dávné časy. Do současnosti uživatele vrací tepelně izolované držadlo, vyjímatelný filtr vodního kamene, osvětlení spínače i bezpečnostní pojistka.

Morphy Richards

Morphy RichardsZa zmínku stojí i dvě designové řady elektrospotřebičů s názvy Redefine a Prism. Luxusní edice Redefine klade důraz na kouzlo a estetiku. Spotřebiče jsou vyrobeny z průhledných tvrzených skel, které vodí teplo a svým zákazníkům dovolí nahlédnout do fascinujícího světa připravovaných pokrmů a nápojů. Naopak stylová řada Prism dbá na osobitý ráz snídaňových setů, které díky neotřelému a vkusnému designu, jehož typickým rysem jsou kontrastní lesklé prolisy ve tvaru trojúhelníku, doplní každou moderní kuchyni.

Kromě kuchyňských elektrospotřebičů patří do portfolia společnosti Morphy Richards i produkty péče o oděvy a domácnost, pro které je kvalita, inovace a design synonymem.

Více informací najdete na stránkách www.solight.cz

Morphy Richards

   
26.08.2016 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] babos [*]

  HezkéSml67

  superkarma: 0 26.08.2016, 15:11:09
 2. [4] bobani [*]

  moc hezký design Sml22

  superkarma: 0 26.08.2016, 10:22:21
 3. [3] je.michaela [*]

  Pěkné Sml59

  superkarma: 0 26.08.2016, 08:52:13
 4. [2] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 26.08.2016, 08:32:09
 5. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml67to se mi moc líbí - tahle firma má pěkné kousky - ale poněkud dražšíSml68

  superkarma: 0 26.08.2016, 08:30:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme