.

Britská značka spotřebičů Morphy Richards slaví své 80. narozeniny speciální retro edicí

Domácnost

Britská značka spotřebičů Morphy Richards slaví své 80. narozeniny speciální retro edicí

Uběhlo přesně 80 let od roku 1936, kdy dva bývalí kolegové, inženýr Donal Morphy a obchodník Charles Richards, založili ve Velké Británii společnost na výrobu domácích elektrospotřebičů. Od té doby expandovala firma Morphy Richards do celého světa a své výrobky vyváží do více než 120 zemí.

„Společnost Morphy Richards se u příležitosti oslav 80 let od svého založení rozhodla připravit speciální výroční edici svých kultovních snídaňových elektrospotřebičů, která tuto dlouhou a mimořádně úspěšnou cestu připomíná,“ říká Petr Vondráček, marketingový manažer společnosti Solight Holding, s.r.o. „Retro styl a inovativní technologie – to je spojení, kterým tato značka vyjadřuje úctu k vlastní historii i tradici a zároveň potvrzuje ambici být technologicky vždy o krok napřed,“ dodává Petr Vondráček.

Morphy Richards

U příležitosti 80. výročí představila společnost Morphy Richards limitovanou retro edici svých nejoblíbenějších produktů, která nese název Accents Special Edition. Moderním produktům 21. století v ní navrátila podobu z první poloviny 20. století. V této produktové snídaňové řadě naleznete originální varnou konvici a toaster v ikonických matných barvách. Topinkovač má všechny technologické vymoženosti: regulovatelný termostat, rozmrazovací funkci, variabilní šíři štěrbin, tepelně izolovaný plášť, prosvětlené ovládací prvky i přihrádku na drobky. Rychlovarná konvice pyramidového tvaru má tělo z nerez oceli a možnost nastavení signalizace varu pískáním, to vše oživuje vzpomínky na dávné časy. Do současnosti uživatele vrací tepelně izolované držadlo, vyjímatelný filtr vodního kamene, osvětlení spínače i bezpečnostní pojistka.

Morphy Richards

Morphy RichardsZa zmínku stojí i dvě designové řady elektrospotřebičů s názvy Redefine a Prism. Luxusní edice Redefine klade důraz na kouzlo a estetiku. Spotřebiče jsou vyrobeny z průhledných tvrzených skel, které vodí teplo a svým zákazníkům dovolí nahlédnout do fascinujícího světa připravovaných pokrmů a nápojů. Naopak stylová řada Prism dbá na osobitý ráz snídaňových setů, které díky neotřelému a vkusnému designu, jehož typickým rysem jsou kontrastní lesklé prolisy ve tvaru trojúhelníku, doplní každou moderní kuchyni.

Kromě kuchyňských elektrospotřebičů patří do portfolia společnosti Morphy Richards i produkty péče o oděvy a domácnost, pro které je kvalita, inovace a design synonymem.

Více informací najdete na stránkách www.solight.cz

Morphy Richards

   
26.08.2016 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] babos [*]

  HezkéSml67

  superkarma: 0 26.08.2016, 15:11:09
 2. [4] bobani [*]

  moc hezký design Sml22

  superkarma: 0 26.08.2016, 10:22:21
 3. [3] je.michaela [*]

  Pěkné Sml59

  superkarma: 0 26.08.2016, 08:52:13
 4. [2] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 26.08.2016, 08:32:09
 5. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml67to se mi moc líbí - tahle firma má pěkné kousky - ale poněkud dražšíSml68

  superkarma: 0 26.08.2016, 08:30:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme