Značka Durex nedávno uveřejnila průzkum, jak jsou se sexem spokojení Britové. Nás ale mnohem více zajímalo, jak jsme na tom vlastně my. A proto Durex přes léto rozběhl lokální projekt a pomocí online šetření zjišťoval, jak jsou na tom se sexem Češi.  

A tady to máme!

Jednou z nejdůležitějších věcí na sexu by měla být i spokojenost partnera. Průzkum prováděný značkou Durex1 ukázal, že se dokonce až 62 % Čechů obává, že sex není pro jejich partnery tolik vzrušující, neboť trpí nedostatkem citlivosti. Až 72 % respondentů argumentuje, že nedostatečná citlivost byla způsobena použitím kondomu. Téměř dvě třetiny Čechů si myslí, že tato nedostatečná citlivost způsobená použitím kondomu měla za následek i menší pravděpodobnost dosažení orgasmu. A nedostatečná citlivost v důsledku použití kondomu následně způsobila, že až 56 % českých respondentů jej následně nikdy více nepoužilo.

durex

Foto: Shutterstock.cz

Dále podle nového průzkumu značky Durex2 popisuje 40 % Čechů svůj sexuální život jako dobrý a 38 % jako skvělý. Jenom 1 % lidí uvádí, že ve skutečnosti žádný sexuální život nemají.

Přestože se může zdát, že my Češi jsme národnost, která je s průměrným milostným životem spokojená, téměř polovina lidí (45 %) udává, že by rádi zažili častěji sex, který bude něčím výjimečný. Naše i vaše sny teď pomůže splnit nejnovější pomůcka – Kroužek rozkoše Durex – a vy i váš partner zažijete o třídu lepší sex. Susan Quilliam, odbornice Durexu na sex a vztahy, říká, že je to první ideální erotická hračka, která z obyčejného sexu udělá dechberoucí zážitek.

Vzájemná komunikace a pochopení představ a přání toho druhého jsou klíčem k oživení vašeho sexuálního života. Když přijde řeč na používání prezervativů, 22 % českých mužů a až 29 % českých žen přiznává, že myšlenka, že by měli použít prezervativ, je zbavuje chuti na sex. Nicméně když už přijde chvíle na to prezervativ použít, až 74 % procent Čechů se shoduje, že by si následný sex užili více, pokud by byl prezervativ tenčí, a téměř všichni (95 %) by zkusili nový druh prezervativu, pokud by zaručoval vyšší citlivost.

Aby vyšel vstříc i těmto přáním a zajistil nám všem lepší prožitek a citlivost, přichází Durex s novými prezervativy Invisible – nejtenčími prezervativy od značky Durex. Prezervativ Durex Invisible je tenčí než lidský vlas* – umožní vám tak blízký kontakt s vaším partnerem jako nikdy dříve a zároveň poskytne vysokou úroveň ochrany a vzrušení.

Alix Fox, specialistka Durexu na sex a vztahy, ví, že otázka citlivosti při sexu může být choulostivým tématem: „Pokud vezmete při výběru prezervativů v potaz potřeby své a potřeby vašeho partnera, může být sex více vzrušující než kdy jindy. Durex Invisible pomáhá zvýšit citlivost obou partnerů a dělá z použití prezervativu daleko příjemnější záležitost, než jste si kdy dovedli představit.“

Je na čase pozvednout váš sexuální život na vyšší úroveň a vzít s sebou do ložnice Durex Invisible a Kroužek rozkoše Durex. Pro více informací navštivte www.durex.cz/kampane/invisible & www.durex.cz/kampane/durex-kroužek-rozkoše.

*Průměrná tloušťka lidského vlasu je 0,075 mm.

1 Průzkum realizovaný společností Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o., v období 24.–31. srpna 2016 na vzorku 483 lidí.

2 Průzkum realizovaný společností Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o., v období 19.–25. září 2016 na vzorku 1422 lidí.


kondomNOVÝ prezervativ Durex Invisible

  • Nejtenčí prezervativ od značky Durex (tloušťka 45 μm)
  • Zvyšuje vzrušení
  • Poskytuje vysokou úroveň ochrany
  • Tvar přizpůsobený pohodlnému a jednoduchému používání
  • Příjemná vůně

 

 

nový kroužekNOVÝ Kroužek rozkoše Durex

Nespokojte se s pouze „dobrým“ sexem, prožijte vzrušující chvíle s novým Kroužkem rozkoše Durex a zažijte to, co nikdy předtím.

Reklama