Bulvár

Britney stále pod dohledem otce

 

Americký soud rozhodl, že na Britney Spearsovou (26) bude nadále dohlížet její otec. James Spears bude mít svou dceru na starosti do konce roku.

Spears dozírá na osobní a finanční záležitosti své dcery od února. Soud vydal toto rozhodnutí na základě výstředního a nevyzpytatelného chování zpěvačky, které dvakrát vyvrcholilo její hospitalizací. Britney s rozsudkem neochotně souhlasila. Podle soudkyně Goetzové může být ale rozsudek zkrácen, pokud se v říjnu ukáže, že popová ex-princezna dělá pokroky.

V současné době se zdá, že její stav se zlepšuje. Minulý týden se sešla k dlouhé debatě s exmanželem Kevinem Federlinem, aby si domluvila častější schůzky s jejich dvěma malými syny. Tuto středu skrze svého právníka oznámila konec vztahu se Samem Luftim, který se stal jejím „inventářem" během nejdivočejšího období.

„Britney chce, aby všichni věděli, že odmítá jakýkoli styk s ´Usámou Samem Luftim´. Teď i v budoucnosti," oznámil její advokát Samuel Ingham. Podle něj dává soudní rozhodnutí panu Spearsovi pravomoce, aby udržel Luftiho od Britney dostatečně daleko.

Její matka Lynne Sama obvinila, že zneužíval dceru i její finance a dodával jí drogy.

   
04.08.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [8] wich [*]

  shb: Ono to není tak o té rozmazlené fifleně jako o tom, že ona je prostě člověk, který je psychicky v kotli . Ono není moc normální, aby holka v patnácti byla megahvězdou, nesla tlak médií, fanoušků, neustálou přítomnost fotografů kamkoli se hne atd. Protože je to pořád ještě děcko a tohle by byl pres i na dospělého. Nejednou se sama vyjadřovala novinářům, že se pořád cítí sama a vyčerpaná. To člověka poznamená. A buď se s tím vyrovná, zůstane v klidu, najde si partnera, založí rodinu, jako její vrstevnice Christina Aguilera, ze které pohoda sálá, nebo se s tím nevyrovná a následky vidíme. Vzpomínám třeba i na Michaela Jacksona, který si v době svého největšího úspěchu doma nechal zařídit hernu, protože mu díky despotickému otci bylo odepřeno dětství . Je to o tom konkrétním člověku s tím, že u těch hvězd je každá chyba víc vidět.

  superkarma: 0 04.08.2008, 17:11:52
 2. avatar
  [7] wich [*]

  Tak to dopadá, když rodiče tlačí psychicky nevyzrálou dceru do šoubyznysu za každou cenu, jen aby byli zajištění, když to sami nedokázali . Teď to mají nazpět i s úrokama - dospělou ženskou s psychikou a rozumem narušeného dítěte

  superkarma: 0 04.08.2008, 17:04:20
 3. avatar
  [6] Meander [*]

  mysak: Máš recht. Já bych její život nechtěla, protože má dvě děti. To by mě nebavilo

  superkarma: 0 04.08.2008, 14:27:36
 4. avatar
  [5] mysak [*]

  amidala: Ono je co závidět? Jasně, má prachy, ale k čemu jí jsou? Peníze bych brala, ale kdybych měla vyměnit celý svůj život s tím jejím a stím, jak skončila, tak to ani náhodou. To budu radši celý život splácet hypotéku.

  superkarma: 0 04.08.2008, 12:39:05
 5. [4] Nase Veru [*]

  shb: protože si rozumná..ona už neví, jak by na sebe upozornila..

  superkarma: 0 04.08.2008, 10:59:37
 6. avatar
  [3] shb [*]

  amidala: tohle je závist? to je spíš zodpovědnost ne?

  superkarma: 0 04.08.2008, 10:27:27
 7. avatar
  [2] amidala [*]

  shb: že by závist?

  superkarma: 0 04.08.2008, 10:20:46
 8. avatar
  [1] shb [*]

  nikdo ji nezneužíval je to rozmazlená fiflena co neví co s prachama!! uprcnout si 2 děti a nestarat se o ně umím taky...proč já kráva vlastně čekám až budu mít peníze a budu zajištěná abych přivedla dítě do aspoň trochu zajištěnýho prostředí když je to vlastně úplně jedno...vypadá to že je to móda -mít mimino a srát na něj......to fakt nevím...

  superkarma: 0 04.08.2008, 09:44:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme